Пральна машина набирає воду і відразу зливає

10-23-2019

Стиральная машина набирает воду и сразу сливает , в цьому випадку не все так просто як здається на перший погляд і виною цьому зазвичай буває не те, що людина не підняв зливний шланг на належну висоту, а конструктивні особливості каналізації і прошивка модуля управління. Часто буває так, що шланг бракує до каналізаційної труби і споживач додає до заводського шланга ще один, благо на базарі продаються перехідники.

Ось тут криється невелика неприємність, при подовження шланга господар кидає його на підлогу, а кінець піднімається, приблизно на ту ж висоту, на якій виходить зливний шланг з пральної машини, в результаті проміжок, який тягнеться по підлозі, заповнений водою і коли пральна машина набирає воду, під тиском повітря, це вода починає йти в каналізацію, у результаті утворюється сифон. Виходячи з усього перерахованого вище, я особисто не рекомендую опускати шланг нижче 60 див. Тепер поговоримо про мізках, у багатьох пральних машинках, присутня функція самодіагностики, яка спочатку тестує деталі і тільки потім набирає воду. Відбувається це таким чином, в першу чергу тестується клапан затоки води, мотор, тен і помпа, все це відбувається протягом однієї – двох хвилин. Тепер перейдемо до наступної проблеми пов’язаної зі зливом води з пральної машини.

Вище я говорив про функції самодіагностики, яка спочатку діагностує справність деталей, а потім або припиняє прання і включає помпу, або починає нормально прати. Якщо після наливу води, на вашій машині почав працювати зливний насос, більшою мірою, це говорить про несправності якоїсь запчастини, в тому числі і модуля управління. Саме із – за цих запчастин, у більшості випадків включається захист на пральній машині. Особливо явно це проявляється на таких брендах, як Zanussi, Electrolux, Bosch іноді грішить, такою несправністю і Whirlpool. На пральній машині Індезіт, одночасне включення помпи і клапана затоки води, зазвичай відбувається в слідстві того, що згоріло два симистора на модулі управління, про цю поламку я докладно розповів у ролику, який ви можете подивитися вище. В принципі ми розглянули всі несправності пов’язані з некоректним зливом води.