“правильну гру на зразок elden ring люди куплять навіть у святвечір”: bandai namco про завдання і маркетинг нового екшену fromsoftware

12

Віце-президент європейського відділення bandai namco entertainment з маркетингу і цифрових продуктів ерве хердт (herve hoerdt) в інтерв’ю games industry розповів про підготовку elden ring до релізу і очікуваннях видавництва від гри.

Джерело зображень: bandai namco entertainment

За словами хердта, bandai namco entertainment і сама fromsoftware (студія-розробник) роблять велику ставку на elden ring і сподіваються за рахунок проекту розширити свою фанатську базу.

” dark souls пройшла шлях від дуже конкурентоспроможної нішевої аудиторії до чогось дійсно масового. Не мейнстрім, звичайно, але близько. І ідея elden ring полягає в тому, щоб залучити ще більше людей», — заявив хердт.

Реліз elden ring заявлений на січень – не найприбутковіший ігровий місяць, проте в bandai namco entertainment сповнені впевненості: «правильну гру на зразок elden ring люди куплять навіть у святвечір».

” відчуваю, з [elden ring] ми порадуємо багатьох, і це найголовніше. Цього ми і хочемо. Ми не просто підприємці. Ми хочемо випустити щось веселе і унікальне, що сподобається мільйонам», — запевнив хердт.

Хердт також додав, що за маркетинг elden ring в європейському підрозділі bandai namco entertainment відповідають відразу три людини — таке для компанії вперше (зазвичай менше).

Elden ring надійде в продаж 21 січня 2022 року для pc (steam), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. Днями рольовий екшен у відкритому світі отримав віковий рейтинг (від 18 років) в південній кореї.