Представлені повністю бездротові навушники honor choice x moecen earbuds x2

21

Бренд honor, що відокремився від китайського телекомунікаційного гіганта huawei у зв’язку з американськими санкціями, анонсував повністю бездротові навушники погружного типу choice x moecen earbuds x2.

Тут і нижче зображення gizmochina

Новіка отримала дизайн в стилі apple airpods: модулі наділені «ніжкою» з сенсорним майданчиком управління. Задіяні 12-міліметрові випромінювачі, а за бездротовий обмін даними зі смартфоном відповідає контролер bluetooth 5.2.

Реалізована система шумозаглушення під час телефонних розмов enc (environmental noise cancellation). Режим low latency mode забезпечує невеликі затримки передачі сигналу під час ігор. Навушники захищені від вологи і поту за стандартом ipx4.

Кожен з вкладишів оснащений батареєю ємністю 40 ма·год, а в супутній зарядний футляр вбудований акумулятор на 500 ма·ч.заявлений час автономної роботи на одній підзарядці досягає шести годин. Футляр дозволяє збільшити дане значення до 28 годин.

У продаж навушники honor choice x moecen earbuds x2 надійдуть в середині жовтня за орієнтовною ціною 30 доларів сша.

Крім того, анонсовані бездротові навушники honor xsport pro, виконані у вигляді намиста для носіння на шиї. Вони забезпечені 13-міліметровими випромінювачами і контролером bluetooth 5.0. Реалізовані засоби enc. Час автономної роботи на одній підзарядці акумуляторної батареї досягає 18 годин. Ціна пристрою-близько 50 доларів сша.