Про все ні про що?

402

Ось саме так, з такої назви почався аналіз мого блогу. Ну а тепер все по порядку.
Приблизно місяць тому, гуляючи по інтернету, зайшов на один блог, де побачив чудову акцію, під назвою «Свіжа голова».

Мета даної акції, за словами його провідною:

Для кожного бажаючого блогера я проаналізую його блог з точки зору самого звичайного, але допитливого читача. Мій короткий аналіз я викладаю тут. Ви публікуєте у себе мій аналіз, зрозуміло, з посиланням на цей пост.
Обіцяю, боляче не бити, але сказати всю правду. Зрештою, іноді добре посміятися над собою — ваші читачі будуть знати, що ви з почуттям гумору, самокритичні, а значить – надійні.

Природно я не зміг пропустити такої акції, і став у чергу на аналіз свого блогу. Чекав приблизно місяць, а може трохи більше, і ось вчора отримав результати. Які публікую тут:

Хм-хм

Де ж ваша голова? Блог асоціюється з автором, а значить це безголовий автор і сидить у верхньому правому куті.
Я читала вашу проблему з рубриками, але, дивлюся, ви її вирішили. Правда, рубрики у вас дивні: їх занадто багато і вони дійсно «про все». У багатьох всього по одному посту, які поки що можна було б покласти в інші рубрики. Виникає відчуття, що ви навмисне множите рубрики, розкладаючи пости в кілька, щоб створити відчуття наповненості блогу. Хоча із-за відсутності будь-яких часових орієнтирів складно сказати багато у вас постів чи мало.
На вашому блозі легко заблукати: рубрики більше нагадують теги; архіву немає, але найголовніше – неясна тематика. В результаті читач так і не знає, що йому хочеться або треба почитати. Про все це ніби ні про що.
Здивував тег «різне». Думаєте, за таким запитом до вас приходять і знаходять, то, що потрібно? Я сумніваюся, що люди шукають «різне», кожному потрібно щось конкретне.

Супер

Дизайн кумедний і в теж час не перенасичений картинками. Взагалі блог легкий в управлінні.
Мені сподобалося зміст блогу і стиль написання: нічого зайвого і суцільна користь для читача-блогера, який цікавиться, зокрема, дизайном.

Що б я зробила

Можливо, спочатку ви не дуже розуміли, що будете писати в блозі і тому так його назвали, але, мені здається, з часом ви цілком визначилися. Я б змінила назву блогу. Розумію, що вам і вашим постійним читачам байдуже, але для нових це може бути важливо. Ви реально доросли до більш конкретних речей.
Прибрала б рубрики, де по одному посту, розклавши посади в інші рубрики. Наприклад, пост з рубрики «Армія» сміливо може «йти» в «Ізраїль». Те ж і з рубрикою «Війна».
Почистила б теги від непотрібних слів.

Резюме

Корисності для блоговода іноді ховаються під маскою узагальнень: «Все про Все».

Ось такий огляд мого блогу вийшов. Особисто мені такий огляд дуже сподобався, були зазначені помилки і речі які можна було б і варто поміняти на блозі.
А що ви думаєте про моєму блозі?

З Повагою Raptor,
Все про всіх