Проблема 2042: нова частина battlefield стане експериментом від авторів двох найгірших ігор в історії dice

15

Бета battlefield 2042 здалося гравцям невиразною і сирою. Розробникам теж-вони чекають звільнень після релізу повної версії.

Недавній бета-тест battlefield 2042 розхвилював величезну кількість людей. І не тільки тих, хто продавав в cs: go предмети заради оформлення попереднього замовлення. Практично всі гравці відчули щось нове і незрозуміле. Наприклад, автор рецензії від нашого порталу відмітетил» смазанность ” бети і серйозні відмінності від минулих частин.

Професійні критики завжди м’які до сучасних ігор – вони приділяють увагу сутності, а не механічним деталям, розуміючи, що всі баги можна виправити. А ось звичайним гравцям, які зіткнулися не тільки з прекрасними торнадо, але і десятками ігрових помилок, важко пояснити, що вся душа важливіше маленьких ігрових каліцтв. Ніяка графіка не переб’є відмовляють мишок, зламаних текстур, огидну реєстрацію влучень і шалену камеру, що підриває очі при переході в режим водіння.

Щоб захистити себе, руководствоdice пустило слух, ніби опублікована бета розроблена кілька місяців тому. Рядові працівники явно обурилися через чергову (після battlefield v) рекламну кампанію, засновану на підтасовуванні фактів, і почали зливати цікаву інформацію.

Наприклад, велику добірку фактовопублікував інсайдер том хендерсон. Найбільш інтригуючий-бета-білд підготовлений 20 вересня, причому дату оновлення білда можна знайти серед доступних гравцям файлах бети.

Запускати старі стабільні збірки на бету – нормально. Запускати нові нестабільні-ненормально. Адже саме на кінець вересня був призначений перший бета-тест, а потім скасований. Невже розробники не встигли поправити білд за пару тижнів? звичайно, результати їхньої праці мигцем видно втрейлері бети.

Коренем проблем розробники називають не свою нездатність випустити стабільний білд, а менеджмент. Це легендарний байрон бід і абсолютно ліві дядьки з тітками, багато з яких раніше займалися wars battlefront 2. Вони прийшли з купою нових ідей, практично експериментальних в рамках франшизи. Саме вони вирішили поміняти звичну систему класів на оперативників в дусі call of duty modern warfare. Ці ж менеджери вирішили просувати проект через стримерів і блогерів, які грають в call of duty.

Стовідсоткової впевненості в грі немає ні у кого. Рядові розробники чекають звільнень після релізу, а керівництво розсилає гравцям форми з питаннями про баланс, роботу новій системі з оперативниками і про інші нововведення. Самі новинки могли стати більшими-розробка battlefield 2042 починалася як чиста королівська битва в стилі apex legends. До речі, ось трейлер підсумкової королівської битви, яку підготувала поточна команда battlefield – практично «загін самогубців», зібраний з авторів провальних проектів під керівництвом пенсіонера від геймдева.