Продай секрет

284

Скільки коштує ваш досвід роботи та знання? Ви коли-небудь задавали собі таке питання.
Цей пост продовження написаного мною випадку який стався у мене на роботі.

Після не вдалій спробі пограбування продукції зі складу, керівництво компанії прийняло рішення про збільшення співробітників служби безпеки, а так само були виділені не малі кошти на різного виду устаткування відео спостереження. Камерами спостереження напхали всі компанію.
Набір нових співробітників СБ відбувся дуже швидко, і вже через тиждень це стадо приступив до своїх обов’язків.

Так само після випадку з крадіжкою був створений відділ під назвою «Зелений шлях», головним завданням цього відділу стала, остаточна перевірка продукції яку з якихось причин система визнала як не якісну або помилкову і дозвіл на її подальше транспортування. Створення цього відділу, сильно образило начальство СБ, так як цей відділ ні як не ставився і не відноситься до них, а так само не звітує про проведену роботу перед СБ.

Півроку СБ тримали образу, а потім вирішили діяти. План далеко не розумний вони вирішили платити в життя. Спочатку під приводом навчання нових співробітників, СБ почали присилати до нас у відділ своїх людей. До мене як до начальника цього відділу прийшли ці люди і попросили пояснити як працює відділ як відбувається перевірка, мотивувавши весь цей інтерес бажанням підвищити свої знання в роботі.
Паралельно СБ почали перевіряти продукцію вже пройшла через нас і отримала дозвіл на транспортування. Дізнавшись про це, я звернув до свого начальника, попередивши його, що СБ не спроста капають і перевіряють, на що отримав цікаву відповідь, мовляв, це їх робота і хай що хочуть те і роблять, головне ви їм не допомагайте.

Попроверяв якийсь час продукцію СБ зрозуміли, що вони ні чого не можуть знайти і тим більше зрозуміти, що і як працює, вирішили приступити до інших способів довести, що відділ не надійний і краще СБ ні хто не зможе робити свою роботу. План був простий, вивудити інформацію від працівників відділу. Першим об’єктом був обраний грузин працював у відділі, йому почали задавати різні питання, особливо СБ цікавили моменти, як можна зробити так що продукції піде більше і ні хто не дізнається і навіть система не запідозрить не лагідний і не відправить цю продукцію. Грузин, зрозумівши що тут щось не лагідний, від страху забув російську, і що почав і м лепетати рідною грузинською. СБ зрозуміли, що ні фіга інформації корисної для них вони не отримають, тим більше без знань грузинської мови.

Наступної їх метою став я. Але до мене був обраний інший шлях більш інтелігентний і фінансовий.
І що з цього вийшло, ви дізнаєтеся в наступному пості…

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері
Реклама на блозі