Проектування блогу

483

Блог є дуже ефективним способом просування чого-небудь, а так само відмінним джерелом інформації, і обміну їй.
Кожен хто відкриває блог, намагається вести його на певну тематику. Ділитися своїм досвідом, розповідати про щось потрібне і не потрібне. Останнім часом блоги про заробіток в мережі користуються величезним успіхом. Всі хто щось розуміють, або не розуміють, відкривають такі блоги, даючи їм гучні назви. Але, на цьому грубо кажучи все і застряє, так як тим нових немає, тим більше у новачка, ось і виходить, що блог наповнений постами сео тематики, та тільки ці всі пости як і багато інших вже мільйон разів були написані, а нових цікавих постів немає, так як блог новачка, і він новачок, ще ні чого не зробив для того що б написати цікавий новий, ні ким ще не заїжджений пост.
Ну ось таке не велике відступ від самої теми поста. І так проектування блогу. Що це означає для нас. Тематика обрана для блогу, пости почали писатися, але…
Перш ніж ми почнемо писати пости в блог, нам обов’язково потрібно сам блог довести до розуму, а саме спроектувати його.

Вибрати гарну тему (шаблон).
Визначилися з тематикою блогу? Значить і шаблон блогу повинен відповідати обраній вами тематиці. Адже погодьтеся,що буде виглядати безглуздо блозі пише про партнерках або заробітку в мережі, а шаблон для блогу про дизайні, або на оборот.
Смішно і безглуздо, правда?
А я особисто бачив пару таких блогів.
Адже існують тисячі безкоштовних тем на вибір! Всього лише треба погуглити або задати в пошуку Яндекса таки ключові слова як «Шаблони для блогу» або «Безкоштовні шаблони для WordPress«. І вибрати ту тему яка підходить під тематику вашого блогу. Можете так само і у мене на блозі доглянути, щось цікаве з моїх робіт і купити їх. Правда це тільки макети без верстки, але і ціна не кусається.

Додати деякі плагіни.
Це на мій погляд один з важливих пунктів роботи з вашим блогом.
Існує величезна кількість плагінів, що то певне я радити вам не буду, нехай кожен з вас підбере ті плагіни, які йому потрібні і полегшать роботу з блогом.
Але якщо комусь ліньки шукати, то пропоную ось таку добірку гарних плагінів, я назвав її 10полезных плагінів для WordPress

Захист від спаму
Спам є скрізь. Їм повний інтернет. А так само спамери дуже люблять коментувати блоги, залишаючи дурні і не зрозумілі коментарі.
Я рекомендую встановити захист від спаму. Плагінів багато, починаючи від стандартного Akismet, і до різних хитрих і часом аж надто замудренных каптч.

Додаткові опції
На панелі інструментів WordPress зайдіть в налаштування конфіденційності і переконайтеся, що вибрано варіант, який дозволяє користувачам і пошуковим системам доступ для пошуку та індексації вашого блогу.

І нарешті
Пишіть цікаві пости, розбавляючи їх картинками до цих постів, додайте відео, а так само подкасти.
Робіть ваш блог якісним, доброзичливим як і для відвідувачів, так і для пошукових машин, на скільки це можливо.

Ось це і називається-Проектування блогу.

Якщо у вас є ще якісь думки чи пропозиції, а може і зауваження по проектуванню блогу, а так само з того що тут написано, то чекаю вас в коментарях!

З Повагою,
Raptor
Все про всіх

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі


Читайте також:

5 критичних порад для користувачів WordPress
Налаштовуємо публікацію постів за розкладом.
Макет блогу-Навколо SEO