Проектування дизайну блогу

335

Основні керівні принципи з проектування будь-якого дизайн, дуже прості. Якщо розмова йде про дизайн блогу чи сайту, завжди потрібно ставити себе на місце відвідувача такого проекту, точно зрозуміти, яким повинен бути дизайн.
Ось декілька найбільш прості і правил і способів для дизайну.

1. Вибирайте колірну палітру з обережністю. Переконайтеся, що кольори не заважають читати текст самого блогу. Уникайте дуже яскравих колірних контрастів.Кращий приклад сайту це коли використовується білий текст на чорному тлі з червоними і коричневими, якщо ви вирішили зробити щось кричущі. Але кращий дизайн вважається білий фон з чорним шрифтом.

2. Вибір шрифтів. Більше двох різних шрифтів, занадто багато. Уникайте занадто великий і занадто малого розміру тексту. Занадто великий текст можна розглядати як «кричущий». Тоді, як занадто маленький текст стає важко читати, особливо для літніх користувачів сайту.

3. Корегуйте блог під резолюцію екрана. Є багато різних резолюцій зазвичай використовуються сьогодні. Найбільш загальноприйнята резолюція раніше
залишається 1024 * 768.

4. Загальний блог сайту в значній мірі визначається тим, як побудований сайт. Наймати професійного, фахівець в таких областях, як CSS, Flash і HTML кодування ‘принесе набагато кращий результат, ніж використання самому без знань різних програм.

З Повагою, Raptor
Все про всіх

Читайте також:
Які програми потрібні веб-дизайнеру?
Ефективний дизайн
Найбільш популярні шрифти

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері . Реклама на блозі