Програміст написав бота, щоб першим забирати “халяву” на авіто і юлі

12

Користувач “хабра” під ніком aleks3122 звернув увагу на те, що віддаються безкоштовно на авито і юлі холодильники йдуть до нових власників дуже швидко, максимум за 1-2 хвилини. Будучи програмістом, він поставив собі завдання: написати додаток, який буде вишукувати на вищезгаданих ресурсах оголошення, присвячені побутовій техніці, з вказаною ціною менше 500 рублів.

В ході розробки ентузіаст зіткнувся з деякими складнощами, але в підсумку все запрацювало як треба, і за рік з дзиги він отримав 8 холодильників, кілька пральних машин, безліч одиниць електроінструменту і кухонної техніки, гору пам’яті ddr і ddr2, близько десятка комп’ютерів і стільки ж моніторів, а одного разу довелося 2 дні вивозити з причепом склад банку (серверні шафи, стійки, міні атс, сейф, монітори, лічильники монет, блоки живлення брп, принтери). Частина техніки була несправна, але траплялися і повністю робочі екземпляри.

Далі настала черга авіто. В черговий раз допрацювавши програму, автор зробив висновок, що вона нарешті стала придатна для того, щоб часто встигати вихоплювати холодильники, пральні машини та іншу велику побутову техніку першим, що вдалося підтвердити і на практиці. Далі ентузіаст планує пов’язати свій проект з додатком на android, щоб останнє самостійно набирало отриманий на сайті оголошень номер, економлячи дорогоцінні секунди.