Прогулянка по блогосфері

214

Ну ось і настав неділю, і настав час, переглянути записи в блогах які були зроблені різними блогерами. Може хтось з цієї збірки, вже читав ці посади, а може і ні. Добірка цікавих записів, буде виходити з мого риадера, а так само з Twitter, так як і в цьому сервісі, зустрічаються цікаві записи.

І так приступимо:

1. Бірюков Сергій, продовжує радувати чудовими постами, і на цей раз, в його рубриці конкурси, з’явився запис Конкурс: Загадка блогосфери. Конкурс дуже простий, ні не треба посилань ставити на блозі, ні писати ні якихось постів, а просто потрібно підписатися на блог Сергія, і чекати нового поста, в якому буде загадка. Так що грайте і вигравайте.
UPD:

SeoAdvicer
Дуже сподобався конкурс Сергія Бірюкова! Особливо сподобалося те, що він проводить його не один, а совісно з іншим блогером – мною :))))
Повинен зауважити, що мало просто підписатися на блог Сергія. Бо частини загадки буде публікуватися по черзі – в його RSS і в моїй стрічці. Боюся, що без 50 % загадки буде складно її відгадати ;)))


2. Абат Кальне, в рубриці корисності, розповість вам про 10 клієнтів для мікроблогінгу на adobe air. А так само пояснить, що таке Adobe Air і з чим його їдять.

3. 1chameleon, не намагається відкрити Америку, а всього лише хоче ще раз розповісти для тих, хто пропустив, а може і не знає що таке Gravatar. Ось саме про це його пост під назвою: Gravatar – глобально розпізнаваний аватар.

4. Відмінний проект під назвою wordpress inside. Останній пост на блозі Рубрики і категорії wordpress, функція wp_list_categories, розповість нам з вами, про те як для кожного поста і запису wordpress користувач може задавати одну або кілька рубрик (категорій).

5. Кочнєв Ілля, у нього в голові давно зріє думка, навіть дуже давно, та тільки ось все ніяк не дозріє до виконання. А поки він написав чудову статтю з рубрики гаджети, під назвою Бізнес – ідея: телевізійний пульт для пенсіонерів.

6. Олексій Терехов, стверджує, що невирішуваних проблем не буває, так само як і негарних жінок. Буває відсутність бажання вирішувати ці проблеми. І саме з цього вирішив дати нам з вами Кілька порад як вирішувати проблеми. Не знаю, чи допоможуть вам ці поради, але Терехов авторитетний блогер на думку багатьох, з цього хто знає, може він діло говорить, але це вирішувати вже вам.

7. Теммі Майнас, ну хто з вас не знає Темму. Людина просто генератор різних ідей і флешбомб. Ось і на цей раз Теммі, вирішив замутити акцію під назвою Акція: «Теммі пиляє блогосферу». Прийом заявок вже звичайно закінчено, але все одно раджу заходити до нього на блог і почитати як Теммі розпилює блоги. Між іншим я теж взяв участь у цій акції, тепер чекаю наступного розпилу, в ньому повинен бути мій блог.

8. Брагін “BOLVERIN” Кирило відмінний співрозмовник в Твіттері, а так само пише цікаві пости. Наприклад в останньому своєму пості Акції в блогосфері, BOLVERIN, дав нам наводку де зараз проходять ну або вже закінчилися конкурси з непоганими грошовими призами.

9. Іван Воробйов, написав чудовий пост який приніс йому 59 ретвітів, а так само 33 коментаря. Від себе особисто хочу подякувати Івана, за відмінний пост під назвою: Маркетинг в Твіттері: від А до Я.

10. Ленар Амірханов, у своєму блозі почав писати пости які на мій особистий погляд, не дуже йому і його блогу підходять, адже Ленар дуже відомий блогер. На хрону Ленар поліз у сапомарафон я не розумію. Раніше дуже цікаві пости були, а тепер Сапомарафон «Я – Чайник АБО від 0 до 1000$ за 60 днів!». Тиждень 1. Читайте, хто хворіє марафонами, а я поки буду чекати повернення Ленара Амірханова з його цікавими постами.

11. Ельвіна (east belle), родом з “Сонячного Узбекистану”, веде відмінний блог де ділиться професійними знахідками для мас. В останньому своєму пості під назвою: Мій варіант: “Конкурс 300”, Ельвіна вирішила з великим задоволенням покритикувати сервіс для блогерів webice.ru. Всім раджу прочитати, що з цього вийшло.

Ось і все, що особисто мені сподобалося, і що я хотів сказати і написати.
Дякую, всім читачам і блогерів!