Просування нових блогів

274

Щодня в мережі з’являються нові блоги. Їх автори пишуть на різні тематики. Купують або скачують безкоштовний дизайн для свого нового блогу. Встановлюють іконки підписки, заводять аккаунт в Твіттері, бо так зараз модно мати акаунт в цій соц. мережі. Замовляють, або самі пишуть статті для свого блогу. І чекають. Чого чекають? Чекають нових відвідувачів, нових коментаторів, нових передплатників. Чекають на відвідувачів, які зайдуть на блог і оцінять працю блогера.
Але час йде, а бажаного результату немає у нього немає. Новоспечений блогер, дивлячись на таку картину починає сумувати і шукати проблему в самому блозі.
Або ніша в яку він заліз так щільно кишить конкурентами, або пости які він пише не актуальні зараз взагалі і навряд чи вже будуть такими. Проходить час, блогер не бачачи результату, махне рукою і закине свій блог.

Таке відбувається, здебільшого через те, що блогер, окрім написання постів на своєму блозі, зовсім забуває про головне, а саме про просування блогу. Ось про це я хотів би вам розповісти в даному пості.
Моя думка і просуванні нових блогів.

Якщо у вас немає досвіду просування нових проектів, спробуйте відпрацювати схему на своєму блозі. Не думайте, що ваш блог, відразу з’явиться на високих позиціях в пошукових системах, розраховуйте на результат мінімум через 1,5-2 місяці, це бере куди більше часу, ніж ви думаєте, і де читали.
Не кидайтеся відразу на збільшення кількості беків на ваш блог , спочатку облаштуйте все добре всередині вашого блогу, а саме:

 • Дизайн
 • Контент
 • Навігація
 • Юзабіліті

Посилання на блоги з гарним оформленням ставлять на свої блоги користувачі і передають їх іншим, унікальний контент підвищує інтерес до блогу і мотивує користувачів знову повернутися, а пошукові системи забезпечують ресурс відвідувачами.
В результаті з’являються природні зовнішні посилання на блог або якусь певну сторінку, зручність користування блогом, а саме його юзабіліті, сприяє тому, що користувачі проводять більше часу на блозі, глибини перегляду сторінок блогу, а продумана структура допомагає досягти потрібного ефекту – підштовхуючи відвідувача блогу робити які-небудь дії будь перегляду сторінок з контактами, здійснення замовлення, замовлення ваших послуг і багато чого іншого.
Крім цього блозі може сприяти підвищенню довіри до вашої компанії і запропонованих товарів та послуг.

Продумайте схему перелінковки внутрішніх сторінок блогу , але не більше 8-10 посилань на одну сторінку, так як можливий варіант склейки для Яндекса.
Не можна з самого початку реєструвати блог у великій кількості каталогів. Потрібно забезпечити блог кількома хорошими зовнішніми посиланнями, не обов’язково жирних. При поява великої кількості зовнішніх посилань за короткий період особливо для нульових блогів, можна потрапити в так звану ” пісочницю і потрапити під різні фільтри.
Для початкової розкрутки блогу, рекомендую використовувати статті. Але дотримуючись наступних правил:

 • жодних розмноження, тільки унікальне
 • посилання на блог — тематичні
 • вибираємо блоги для розміщення ваших статей
 • обсяг всієї статті 2-3 тис. знаків, хоча якщо це якийсь мануал, але і кількість знаків може бути більше
 • картинки в статті
 • не більше двох посилань на блог в одному матеріалі, що ведуть на різні сторінки
 • дотримуємося відстань між посиланнями на блог, а саме не розміщуємо в одному абзаці

Обмін посиланнями:

 • Міняйтеся посиланнями з блогами своєю тематикою
 • Оформляйте посилання зрозуміло і гарно, картинка+посилання+опис
 • Намагайтеся завжди брати не кількістю а якістю. Одна хороша тематична посилання може дати більший ефект, ніж 30левых посилань. Рекомендую не більше 20-25 посилань на блозі, і то якщо чесно то це багато.

Так само існує варіант публікації анонсів ваших постів на різних форумах і соціальних мережах, на приклад:

http://www.grabr.ru/
http://paky.ru/
http://webdigg.ru/
http://talk.maulnet.ru/- у розділі дайджест блогосфери
http://www.armadaboard.com/- у розділі дайджест блогосфери
http://webice.ru/

Розумію, що таких соц. мереж і форумів, можна навести з десяток, але тут я опублікував, ті на яких я роблю анонси своїх постів.

І пам’ятайте, що створивши свій блог, ви повинні працювати не покладаючи рук, постійно шукати способи збільшити відвідуваність вашого блогу, працювати над збільшенням читацької аудиторії. Блог це робота, а не тільки покупка домену, оплата хостингу і установка безкоштовного дизайну.

На жаль, багато новачків цього не розуміють, і через кілька місяців після відкриття блогу, так ні чого й не зробивши з вище перерахованого, кидають свій блог.