просування сайту SEO

9-25-2020

not found

SEO-просування сайтів – це кращий спосіб розповісти про свою компанію і залучити лидов, істотно збільшивши прибуток. Зараз майже будь-який бізнес має представництво в інтернеті, адже купують і замовляють послуги онлайн все частіше. Оптимізація веб-сайту під вимоги Google і Яндекс, а також запити користувачів – можливість недорого отримати клієнтів з органічного пошуку і розширити бізнес.

Webline Promotion займається комплексним просуванням сайтів більше 5 років. Ми ведемо кожен проект по індивідуально розробленої стратегії, у нас немає шаблонних рішень. Грамотний підхід і ретельне складання плану дій – ось що допомагає нам виводити сайти в топ, завойовувати довіру клієнтів і ставати їхніми справжніми друзями.

Навіщо потрібно просування сайту?

Коли людині треба щось знайти в інтернеті, він формулює запит і вбиває його в рядок пошуку. Більшість користувачів (за різними дослідженнями – до 95%) переглядають тільки першу сторінку видачі, а якщо не знаходять нічого корисного, змінюють запит. Тому для отримання органічного трафіку так важливо бути в топ-10, а цього не досягти без професійної розкрутки сайту.

Багато новачків в бізнесі недооцінюють інструменти інтернет-маркетингу або не вміють правильно визначати ефективність кожного з них в конкретному випадку. Наприклад, сподіватися на «сарафанне радіо» або рекламні листівки – це витрачений час, відсутність гарантії успіху і неможливість виміряти результат. Навпаки, просування сайту – шанс залучити зацікавлених користувачів і перетворити їх в реальних клієнтів, відстежуючи ефективність на кожному етапі і змінюючи стратегію при необхідності.

Ми в Webline Promotion займаємося оптимізацією як молодих, так і давно запущених ресурсів. Наша команда розробить стратегію розкрутки нових сайтів, а також виявить і усуне помилки на сторінках, які ви вже просували раніше.

Коли необхідно SEO-просування сайту?

Було б нечесно стверджувати, що пошукова оптимізація дає результат в будь-якому випадку незалежно від ніші – іноді краще вибрати інший канал для отримання трафіку. Але ми виділяємо кілька ситуацій, коли просування сайту дійсно необхідно:

 • ваші конкуренти вже працюють по SEO, причому успішно;
 • у вас молодий сайт;
 • ви готові систематично і тривалий час займатися ресурсом.

При цьому важливо розуміти, що пошукова оптимізація – нема про швидкі результати, це процес, розтягнутий у часі, і перші зміни в кращу сторону можна помітити лише через кілька місяців активних робіт. Тому ми ніколи не обіцяємо, що сайт потрапить в топ за два тижні, але гарантуємо професійний підхід і розробку ефективної стратегії з урахуванням ніші і особливостей вашого проекту.

Якщо у вас вузький асортимент, ви виводите на ринок новий продукт, потрібні продажу прямо зараз, спробуйте інші наші послуги – контекстну рекламу і SMM.

Розкрутка сайту від Webline Promotion

Займаючись просуванням сайтів, ми приділяємо увагу внутрішньої і зовнішньої оптимізації ресурсу. Внутрішня передбачає внесення змін безпосередньо на сайті. У неї входять визначення сторінок для просування, опрацювання семантичного ядра, вибір найбільш релевантних запитів, написання та розміщення унікального контенту, складання коректних title і description, перелінковка і ін.

Крім того, робимо акцент на елементах, які впливають на поведінкові фактори, – швидкості завантаження сторінок, адаптивному дизайні, юзабіліті і ін.

Тільки після проведення робіт на сайті ми приступаємо до зовнішньої оптимізації. Вона має на увазі нарощування маси з метою підвищення позицій ресурсу в пошуковій видачі. При просуванні сайтів ми вибираємо якісних донорів тієї ж тематики і регулярно розміщуємо на них інформаційні статті та прес-релізи.

В цілому алгоритм роботи з проектами виглядає так. Спочатку ми аналізуємо бізнес клієнта і конкурентів, дивимося, які сайти займають топ на даний момент. Це дає нам розуміння, куди рухатися, дозволяє виявити точки зростання і раціонально розподілити бюджет. Далі ми розробляємо стратегію з урахуванням даних, отриманих на першому етапі. Наступний крок – безпосередньо оптимізація (внутрішня і зовнішня), в процесі якої ми можемо коригувати стратегію і міняти тактики, виявляючи найбільш ефективні способи просування. Заключний етап розкручування – аналітика. Попередньо ми визначаємо ключові метрики, а після проведення робіт відстежуємо результати, за якими розуміємо, які дії були ефективними, а які – ні.

Важливо розуміти, що розкрутка сайту – це постійний процес. Якщо ви перестанете займатися ресурсом, ще якийсь час він протримається в топі, але пізніше його витіснять активні конкуренти. Це можна порівняти з марафоном: поки ви біжите, є шанс стати переможцем, але варто зупинитися, і суперники вас обженуть.

Переваги просування сайтів з нами

 • Розробляємо стратегії розкрутки окремо для кожного проекту з урахуванням ситуації на старті, що не діємо за шаблонами, можемо внести зміни в план, якщо будуть вагомі причини.
 • У нас дружний колектив фахівців і менеджерів, які глибоко занурюються в бізнес клієнта для досягнення кращих результатів.
 • Чесність з клієнтами – наш девіз. Якщо просування сайту недоцільно в вашому випадку, ми відкрито скажемо про це і порадимо інші канали залучення трафіку.
 • Прозора звітність в зручному форматі – ви завжди в курсі, куди витрачена кожна копійка вашого бюджету, яких результатів вдалося досягти.
 • Наші менеджери на зв'язку практично завжди, навіть у відпустці, а тому ви зможете отримати відповіді на питання, що цікавлять в будь-який момент.
 • Ми користуємося сучасними аналітичними інструментами, які допомагають відслідковувати всі метрики.

Скільки коштує SEO-просування сайтів?

Ціна розкрутки визначається окремо для кожного проекту після його аналізу нашими фахівцями. На неї впливають такі критерії:

 • ситуація на старті – на якій позиції знаходиться сайт, чи не застосовувалися до нього санкції пошукових систем, чи готовий він до оптимізації з технічного боку;
 • ніша бізнесу і регіон просування – ступінь конкуренції виступає одним з найважливіших чинників при оцінці вартості послуги;
 • загальний обсяг робіт з сайтом.

Це основні моменти, що формують ціну пошукової оптимізації.

SEO-просування – це інвестиції в майбутнє вашого проекту, які в перспективі забезпечать вам низьку ціну ліда. Чим вище сайт в видачі, тим більше трафіку і цільових переходів.

Як замовити просування сайту в Харкові?

Вже готові працювати по SEO? Тоді заповнюйте заявку, і менеджери Webline Promotion з вами зв'яжуться для обговорення деталей проекту. Наша компанія розташована в Харкові, але ми займаємося розкручуванням сайтів по всій Україні.

Пишіть або телефонуйте нам, якщо цікавить результат і розвиток бізнесу в інтернеті – докладемо всіх зусиль для досягнення цілей.

Також хочемо вам порекомендувати http://atix.kz