просування сайту

5-24-2019

продвижения сайта
Просування сайту — не кінцева мета. З нами ви інвестуєте в майбутнє вашої компанії, домагаєтеся окупності бізнесу, збільшуєте ROI (повернення вкладених коштів і прибуток. Ми знаємо, що вам потрібна не просто розкрутка сайту — вам потрібно збільшення продажів, розширення клієнтської бази та розвиток бізнесу.
Також хочемо вам порекомендувати https://totonis.com/wordpress
Грамотне використання інструментів інтернет – маркетингу і весь комплекс послуг з просування сайту призводять не тільки до збільшення продажів, але і до постійного покращення вашого ресурсу. Реклама в інтернеті сприяє підвищенню впізнаваності бренду та лояльності до вашого бізнесу серед цільової аудиторії.
Компанії малого та середнього бізнесу всіх сфер діяльності.
Інтернет – магазини і різні проекти електронної комерції.
Унікальний сервіс для аналізу сайтів. Корисний для власників інтернет – магазинів при аналізі конкуренції та пошуку нових ніш, а також для фахівців – при підборі семантичного ядра, пошуку нових груп запитів, написанні статей та аналізі інтересів користувачів.
Інструмент для оцінки ефективності реклами та оптимізації бізнес – процесів. Ringostat дозволить не пропускати дзвінки і інвестувати тільки в ефективну рекламу в Інтернеті. Вам буде легко приймати рішення про скорочення бюджету на неефективну рекламу та збільшення інвестицій у рекламу, яка дійсно працює.
Чим ми можемо бути корисними для вашого бізнесу, навіть якщо ми не співпрацюємо.
Кожне літо в Одесі ми проводимо найбільший захід на ринку інтернет – маркетингу України — «8P: Бізнес в мережі». На конференції виступають тільки визнані експерти з практичними кейсами та доповідями, орієнтованими на інтернет – бізнес.
Щорічна і єдина в Україні конференція, присвячена SaaS – бізнесу, на якій можна дізнатися багато корисних і практично застосовних фішок у маркетингу, продажах, аналітиці та customer success для зростання ARR та розвитку продуктових компаній у цілому. Якщо вас цікавлять практичні статті про розкрутку сайту, контекстної реклами, веб – аналітиці, юзабіліті, соцмережах або щодо маркетингу в цілому, то ми рекомендуємо підписатися на щотижневу email – розсилку з нашого блогу.
Наші фахівці регулярно виступають на різних конференціях, тренінгах та інших заходах по всьому світу, а також проводять вебінари, де в прямому ефірі діляться своїми знаннями та досвідом у розкрутці сайтів з усіма бажаючими: ви можете подивитися презентації фахівців, записи виступів і вебінарів, а також підписатися на розсилку, щоб не пропустити наступний безкоштовний вебінар.
Цей сайт використовує кукі – файли і інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.