Прибери підроблені лічильники

268

Прийшов сьогодні на пошту лист. Відправлено через контактну форму на моєму блозі. Літер у листі зовсім не багато, сенс скинути в твіттер ссилочку на одну книжку.

Все б так нічого, може б так допоміг, але ось останні рядки листа зіпсували всі бажання допомогти.

Лист дублюю сюди, в дужка дам свої коментарі:

Повідомлення: Кирило Привіт!
Знайшло (перше моє збентеження, опечатка?) твій сайт за запитом «як працює твіт» (перевірив запити, немає у мене такого) — для статистики! (стату я рідко увазі, так як пишу для людей а не для ПС)
Якщо не складно дай твіт (дай твіт?, твіти не дають, а публікують, або ретвіти, то що вже опублікували) на мою книгу: http://********.ru/
Твоїм проектом я теж подарував твіт! (величезне спасибі за такий подарунок)
Успіхів!

P. S. Так і прибери підроблені лічильники — враження псують.

Ось останні рядки мене і збентежила. Які лічильники, яке враження?

Лічильники від.ру, маил.ру, навіщо мені їх накручувати?

У чому сенс?

Ні коли не розумів людей, які пишуть ось таку дурницю як у цьому листі. Я три роки в блогосфері, і ніколи не розумів, навіщо та для кого накручувати лічильники? Тим більше на блозі, як у мене, який я взагалі ні як не монетанизирую, і ні як на ньому не заробляю.

Накрутка лічильника, може і потреба для тих хто шукає рекламодавців і продає постові та іншу рекламу на блозі, а мій блог врятли можна назвати комерційним.

Тоді про яку накрутці йде мова? І головне для кого?

Пам’ятаю, коли тільки починав вести блог, часто отримував такі листи або в асьці повідомлення, мовляв навіщо обманюєш людей, навіщо лічильники накручуєш?

Мовляв не може бути у блогу якому 3-і місяці, 1К відвідувачів.

І ось тепер знову, ця ж історія. Просто весело, не невже людям нічим зайнятися?

Коротше, лист пішов у спам, як і повністю проігноровано прохання «дати твіт», а так само і коментар відправлений у спам як і сам адреса сайту.