Пригодницький екшен kena: bridge of spirits за місяць з релізу окупив витрати на розробку

40

Співзасновники ember lab майк грієр (mike grier) і джош грієр (josh grier) в інтерв’ю bloomberg обмовилися про перші успіхи свого фентезійного пригодницького екшену kena: bridge of spirits.

Джерело зображень: ember lab

Нагадаємо, kena: bridge of spirits є першою грою ember lab (перш студія працювала над анімацією). Дебют був гідно оцінений журналістами (78-83 на metacritic) і простими геймерами (призначений для користувача рейтинг — від 7,3 до 8,6).

Як з’ясувалося, kena: bridge of spirits ще й продалася добре. Скільки саме копій було реалізовано, грієри не говорять, проте брати були приємно здивовані успіхом і запевнили, що проект відбила витрати на розробку.

За словами джоша гриера, задоволені продажами kena: bridge of spirits залишилися не тільки самі розробники: “складно сказати, що саме являє собою великий успіх. Sony щаслива”.

Kena: bridge of spirits дебютувала 21 вересня на pc (epic games store), ps4 і ps5. Якою саме буде їх наступна гра, в ember lab поки не знають, проте повертатися до рекламних роликів студія точно не збирається.