Пригодницький екшен-платформер solar ash від творців hyper light drifter отримав релізний трейлер і перші оцінки

43

Видавництво annapurna interactive і студія-розробник heart machine (hyper light drifter) представили релізний трейлер свого пригодницького екшен-платформера solar ash. Гра також почала отримувати перші оцінки.

Джерело зображень: annapurna interactive

Нагадаємо, головною героїнею solar ash виступає біжить по безодні рей. В ході своєї пригоди їй потрібно відправитися в чорну діру ultravoid, щоб спробувати врятувати власний світ від поглинання.

Оприлюднений ролик триває трохи більше півтора хвилин і демонструє, як рей ковзає по хмарах і рейках, використовує гак-кішку і бореться з величезними істотами — тутешніми босами.

Що стосується перших оцінок, то на сайті агрегатора metacritic у solar ash від 76 до 79 з 100% в залежності від цільової платформи. Для порівняння: hyper light drifter свого часу удостоїлася від преси 76-88 балів.

В solar ash журналістам сподобалася система переміщення, візуальний стиль, головоломки і битви з босами. Розкритикували рецензенти передбачуваний сюжет, жорстку структуру і відсутність системи прогресу.

Solar ash надійде в продаж сьогодні, 2 грудня, о 20: 00 за московським часом для pc (epic games store), ps4 і ps5. На пк гру можна попередньо замовити-899 рублів з урахуванням 10-процентної знижки (діє до 9 грудня).

Спочатку планувалося, що solar ash дебютує ще 26 жовтня поточного року, проте розробники вирішили витратити додатковий місяць на «внесення останніх штрихів і виправлень».