Прийом попередніх замовлень на apple watch series 7 імовірно почнеться наступного тижня

14

Два незалежних один від одного джерела підтвердили, що прийом попередніх замовлень на apple watch series 7 почнеться наступного тижня. Поставки новинки, як повідомляється, почнуться в середині жовтня.

Arstechnica.com

Як повідомив ресурс appletrack, клієнти преміального бренду hermes, який виробляє висококласні аксесуари, в тому числі і ряд продуктів, пов’язаний з apple watch, отримали короткий електронний лист, який говорить: «apple watch series 7 будуть доступні для замовлення з 8 жовтня 2021 року». Цю інформацію підтвердив відомий інсайдер джон проссер (jon prosser), який написав на front page tech, що прийом попередніх замовлень на пристрій почнеться наступного тижня, а в роздріб apple watch series 7 надійдуть в середині жовтня. Нагадаємо, що в ході заходу, на якому вони були представлені, apple не назвала дату запуску годинника.

Arstechnica.com

Apple вже кілька років поспіль представляє новий смарт-годинник разом з черговим поколінням флагманських iphone. Однак напередодні вересневого заходу різні джерела стверджували, що проблеми з виробництвом можуть вплинути на терміни запуску apple watch series 7, і, по всій видимості, саме це і сталося.

Нові смарт-годинники відрізняються незначною зміною дизайну в порівнянні з попередньою моделлю, проте вони отримали більший екран, більш продуктивний чіп і більш міцні матеріали корпусу. В цілому, це мінорне оновлення пристрою, яке не несе ніяких кардинально нових можливостей.