Прикольні побажання в прозі доброго ранку хлопцеві

507

Величезна кількість чудових побажань коханому хлопцеві доброго ранку в прозі. Жартівливі слова і тексти на ранку і гарного дня для нього, коханого. Скажіть добрий ранок – класно.
***

Доброго ранку мій милий хлопець. Ти так солодко спиш, що просто не хочеться тебе будити. Але, все ж постарайся встати, тому що час вже пізніше. Знаєш, коли ти спиш, ти стаєш таким незахищеним і слабким. Недарма кажуть, що для того, щоб побачити обличчя цієї людини, достатньо лише подивитися на нього. Адже уві сні людина не може надіти на себе маску. І коли він спить, він не може більше прикидатися. Сьогодні чудовий день. Сонце світить дуже яскраво і тепло. Мені б не хотілося тебе будити, але тобі вже пора вставати. Адже твоя робота не буде тебе чекати. І наостанок я хочу тобі побажати, щоб сьогодні весь твій день був вдалим і гарним. Щоб усе, щоб ти не брався, у тебе виходило. А після роботи я буду знову тебе чекати вдома. І я приготую тобі багато всього смачненького, і того, що ти любиш. Так що чекай Удачі тобі мій милий!

***

Доброго ранку мій дорогий, найрідніша людина на цьому світі! Я тебе так давно вже не бачила, що просто вирішила написати тобі цей лист. Сподіваюся, що ти не забудеш його прочитати. Подивися у вікно, ранок таке незвичайне. Яскраво світить сонце, співають пташки. Природа тільки що почала прокидатися. Навіть квіти, які на ніч закривали свої бутони, з появою сонця оживають, піднімаючи і розкриваючи свої квіти. І взагалі, якщо початок дня видався таким гарним, сонячним і теплим, значить, що день буде таким же вдалим. Але, для цього мало просто сидіти в ліжку і дивитися на природу у вікно. Для того, щоб день видався продуктивним, тобі потрібно встати, і просто вийти на вулицю. Так як сьогодні тобі не потрібно йти на роботу, значить, що ти можеш вдосталь насолодитися тишею і спокоєм на природі. І наостанок хочу тобі побажати всього самого найкращого. Щоб все у тебе було добре. Удачі!

***

Доброго ранку мій милий і самий улюблений хлопець на світі. Сьогодні я розбуджу тебе особисто. Я довго дивилася на тебе, і все ні як не наважувалася цього зробити. Тому що ти так солодко спиш, твоє обличчя уві сні стає таким добрим і розслабленим. А ще уві сні іноді твої губи розтягуються в щасливій усмішці. Ось сиджу і дивлюся на тебе. Я ще досі не наважилася тебе розбудити. Може дати тобі час ще поспати? Адже на роботу тобі зовсім не потрібно. Може бути, нам з тобою після сніданку куди-небудь разом сходити? Адже ми з тобою вже так давно не проводили разом час. Якщо погода залишиться такою ж сонячною і теплою, то, у нас буде просто відмінний день. Але, а зараз постарайся гарненько виспатися. І наостанок хочу нам побажати удачі і щастя. Щоб все, що б ми з тобою не робили, у нас відмінно виходило.

***

Доброго раночку мій коханий! Хоча навряд чи воно таке добре, як я тобі кажу. Якщо ти выглянешь в вікно, ти зрозумієш, що швидше воно сердите. Ось уже другий тиждень погода ніяк не распогоживается. Кожен день іде, чи сніг, чи дощ. Ось і зараз знову небо затягнули величезні снігові хмари. І вже на землю починають падати перші сніжинки. Я знаю, як сильно ти не любиш таку погоду, що у тебе під час таких великих снігопадів починається депресія. Але, думаю, якщо я буду перебувати поруч з тобою, то тобі не буде настільки погано. Так як сьогодні вихідний день, і тобі йти нікуди не треба, ти можеш залишитися лежати в ліжку. А я, так і бути принесу тобі сніданок в ліжко. Бажаю тобі сьогодні вдалого дня. Щоб все складалося у тебе, так, як би ти цього хотів. Удачі тобі милий!

***

Доброго ранку мій любий хлопець. Сьогодні я не можу побачити тебе особисто, і тому пишу тобі ось цей лист. Я бажаю тобі доброго ранку, тому що знаю, що для тебе сьогодні буде важкий день. Я хочу, щоб сьогодні у тебе все складалося чудово. Подивися у вікно, і ти відразу ж помітиш, що погода нас сьогодні вирішила не балувати. Все небо затягли величезні грозові хмари, напевно, піде дощ. Знаєш, в таку дощову погоду, мені найбільше хочеться залишитися в будинку, залізти під теплу ковдру, пити гарячу каву зі смачними тістечками, і ні куди не виходити. Але, на жаль, у нас з тобою сьогодні робота, і хочемо ми чи ні, нам доведеться туди йти. Сподіваюся, що сьогодні день пройде так, як ми його запланувала. Я дуже на це сподіваюся, але хто знає, що буде. І наостанок я хочу побажати нам обом удачі в цьому важкому дні!

***

Доброго ранку мій улюблений хлопець. Ось і настав, нарешті, цей день, коли ми з тобою підемо в загс. Знаєш, я чекала на цей день так довго, що просто неможливо собі уявити. Сьогодні погода, на відміну від інших днів, радує нас своєю чудовою погодою. Вже кінець літа, і тому все частіше і частіше стали йти холодні дощі, дні зменшуються, а холоднішає. Але, сьогодні, природа нам дарувати подарунок цей теплий сонячний день. Все навколо пахне і дихає, ніби вітає нас. Милий мій, ти просто не уявляєш, наскільки кожній жінці важливо почути ці слова любові. Мені теж було дуже важливо їх чути, і нарешті-то я їх почула. Дуже сподіваюсь, що цей день буде для нас незабутній. Що у нас все вийде так, як ми планували з тобою. І наостанок хочу нам побажати удачі і щастя. Щоб ми з тобою прожили довге і незабутню життя.

***

Доброго ранку мій улюблений хлопець. Сьогодні я хочу сказати тобі – доброго ранку. Сподіваюся, що воно для тебе і справді буде добрим. Сьогодні для нас буде особливий день. Адже у нас з тобою річниця відносин. Коли я вперше тебе побачила, я була вражена. Ти був весь такий красивий, мужній і сильний. Я була впевнена, що за твоєю спиною будь-яка дівчина буде відчувати себе захищеною і спокійною. Насправді так і виявилося. Хто б міг подумати, що у нас з тобою щось вийде, напевно, ніхто. Але, все ж все склалося, і тепер у нас з тобою міцна любов. Сьогодні наше свято має бути особливим. І тому ти повинен вставати. Знаєш, може це і безглуздо, але я хочу побажати нам всього самого найкращого. Щоб ми з тобою прожили гарне життя, і щоб у нас все було добре. Удачі нам усім!

***

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Прикольні побажання коханому хлопцеві:
Визнання | На ніч | Еротичні | Сумую

***

Прикольні побажання з добрим вранці на телефон