Прикольні тексти коханому хлопцеві доброго ранку

318

Багато кращих добрих прикольних побажань коханому хлопцеві доброго ранку в прозі. Жартівливі слова і тексти на ранку і гарного дня для нього, коханого. Скажіть добрий ранок – класно.
***

Доброго ранку мій милий хлопець. Ось, нарешті, ти прокинувся. Я вже кілька хвилин сиджу і роздивляюся тебе. Ти навіть і не уявляєш, наскільки хороший уві сні. Уві сні ти виглядаєш таким милим і незахищеним. Коли я вперше зустріла тебе, я й уявити не могла, що ти опинишся таким добрим і турботливим. Тому що спочатку ти був зі мною дуже холодний і зарозумілий. А ще ти дивився на мене зверхньо. І ти навіть не уявляєш, як це мене бісило. Але зараз вже все позаду. Ти вже не такий, ти змінився. Ось що любов робить з людьми. Сьогодні на вулиці прекрасна погода, так яскраво світить сонце, що хочеться йти гуляти. Якщо ти поквапишся, ми зможемо ще насолодитися свіжим повітрям раннього ранку. Знай, що я завжди буду любити тебе. Удачі нам усім!

***

Доброго ранку, моє сонечко! Сьогодні на вулиці прекрасна погода. Світить яскраве сонце, пускаючи на землю свої теплі промені, радісно співають птахи, і здається, що весь світ прокинувся. Так, сьогодні перший день весни. На вулиці вже з’являються перші пари, діти і старики. Думаю, якщо ти прокинешся, то і ми з тобою зможемо сходити погуляти. Але, для цього тобі потрібно пересилити себе. Ти в мене такий соня, але знай, ти зможеш все проспати. І тому постарайся піднятися і піти зі мною на прогулянку. У перший раз, коли ми з тобою зустрілися, ти був зі мною такий добрий і милий, що відразу ж мені сподобався. Ми з тобою тоді відразу ж стали зустрічатися. Ці дні запам’яталися мені на все життя. Наші стосунки тривали довго, і тривають досі. І сподіваюся, що у нас з тобою все складеться добре. Бажаю нам успіху і щастя. Будемо ж з тобою щасливі!

***

Доброго ранку мій найдорожчий на світі людина. Сьогодні настав той день, коли у нас з тобою перший офіційний день наших відносин. Ти зараз спиш, такий милий, і нічим не заклопотаний. Я навіть уявити не можу, що може тебе розізлити. Коли ми з тобою в перший раз зустрілися, ти був дуже поважає до мене. Але мене це страшенно дратувало. Адже я дуже не люблю, коли до мене ставляться як до дитини. В нашому випадку було саме так. Але потім якось вийшло, що ми стали з тобою частіше бачитися. І тепер, ми з тобою зустрічаємося. І якщо сказати правду, ти мені дуже подобаєшся. Хто насправді може подумати, що ми з тобою так часто сваримося через дрібниці, адже ми з тобою разом так добре виглядаємо. І наостанок я хочу побажати нам двом щастя і любові. Щоб всі перепони, які ми зустрінемо з тобою на шляху, проносилися повз нас. І щоб наша любов тривала вічно. Дуже на це сподіваюся.

***

Доброго ранку мій милий хлопчик. Хоча який хлопчик, адже ти старша за мене на кілька років. Ти зараз так міцно спиш, що я просто не можу навіть розбудити тебе. На вулиці зараз стоїть прекрасна сонячна погода. Сонечко в останній раз радує нас своїми променями, адже вже кінець літа. Але, ще співають пташки, і цвітуть красиві квіти. Коли ми вперше з тобою зустрілися, була точно така ж погода. Так само світило сонце, і світ навколо нас посміхався. Тоді ти запропонував мені зустрічатися, і я погодилася. Але, не скажи, що у нас з тобою було все так гладко. Ми з тобою часто сваримося і досі. Як би мені хотілося, щоб наші взаємні почуття не згасли ніколи. Але, зараз моє завдання-розбудити тебе, і я це зроблю. А наостанок я хочу побажати нам щастя, любові і удачі. Щоб все в нашому житті складалося добре.

***

Доброго ранку мій найрідніша і кохана людина на цій землі. Ти навіть не можеш уявити, наскільки ти мені дорогий. Я часто сиджу ось так, як зараз, і думаю. Щоб було, якщо б ми з тобою не були разом. Зараз на вулиці дуже похмуро. Все небо затягли величезні сірі хмари, і ось-ось піде сніг. На відміну від тебе, я дуже сильно люблю таку погоду. Так приємно сидіти біля вікна і дивитися, як з неба тихо падають різні сніжинки. Але, ти таку погоду дуже не любиш, і тому зараз так солодко спиш. Я сиджу і дивлюся на тебе. Ти здаєшся мені таким милим. Коли ми зустрілися з тобою в перший раз, ти не здався мені таким милим. Навіть навпаки, ти був грубий і нестриманий. Але, після того дня ти сильно змінився, і я рада цьому! Сподіваюся, що у нас з тобою буде все добре! Бажаю нам обом щастя і удачі.

***

Доброго ранку мій любий хлопець. Сьогодні я не можу бути поруч з тобою, тому й пишу тобі цього листа. На жаль, так вийшло, що мені довелося виїхати. Але, знай, що я за тобою дуже сильно сумую. Сподіваюся, що ти мені теж сумуєш. Сьогодні за вікном дуже погана погода, і тому я раджу тобі залишатися вдома. Виспися гарненько, поїж чогось смачненького і шануй свою улюблену книжку. Під таку погоду, коли на вулиці дуже похмуро, мені відразу ж згадується наша перша зустріч. Тоді ми з тобою випадково зіткнулися на вулиці. Ти врізався в мене так несподівано, що я навіть не встояла на ногах і впала. Як на зло поруч була велика калюжа, і я впала, прям в неї. Ти кинувся мене рятувати і теж намок. Тоді ми з тобою пішли в найближчий магазин, і купили собі одяг. Сподіваюся, у тебе все буде добре. Удачі тобі. Чекай мене!

***

Доброго ранку мій милий і найрідніша людина на світі. Сьогодні в перший раз я так сильно скучила за тобою і так сильно хочу тебе побачити. Адже так вийшло, що я не можу тебе зараз побачити. Коли я вперше тебе побачила, я була трохи здивована, що ти був таким красивим. Але, коли я щось тебе запитала, ти відповів мені дуже грубо і гордовито. Мені це тоді так не сподобалося. І я стала вважати тебе великим снобом і егоїстом. Потім ми з тобою ще дуже багато разів зустрічалися. І з кожним разом ми все більше і біль прив’язували один до одного. Ось так ми і стали з тобою зустрічатися. І зараз, коли за вікном стоїть тепла осіння погода, мені так хочеться взяти тебе під руку, і піти гуляти в осінній парк. Сподіваюся, що коли я приїду до тебе знову, так і буде. А тепер наостанок хочу побажати тобі всього самого найкращого. Знай, я тебе дуже сильно люблю!

***

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Прикольні побажання коханому хлопцеві:
Визнання | На ніч | Еротичні | Сумую

***

Прикольні побажання з добрим вранці на телефон