Прикольні визнання в любові своїми словами хлопця

310

У нас самі прикольні визнання в любові своїми словами. Найсексуальніші і яскраві слова визнання для коханого хлопця. Прикольне визнання в любові – змусить сміятися і радіти вашого коханого хлопця.
***

Коханий мій, ти можеш читати мене як книгу. Ти можеш заглядати в мою душу і серце, намагатися зрозуміти існуючі емоції і почуття. Ти можеш з перших миттєвостей зрозуміти, наскільки ти потрібен мені, як доріг. Послухай мене і постарайся зрозуміти, що я дуже сильно люблю тебе, адже ти опиняєшся воістину важливою людиною для мене. Нехай у тебе буде можливість перегортати сторінки нашого роману і, звичайно, писати нові, адже так хочеться продовжувати існуючі відносини і розуміти, що ми насправді стаємо все ближче один до одного. Рідний мій, я мрію про те, щоб наші відносини тривали, як можна довше, адже ти насправді стаєш все ближче і важливіше для мене. Як же хочеться робити тебе найщасливішим чоловіком і, звичайно, розуміти, що це є відповідь, адже я хочу випробувати дивовижні періоди тільки з тобою.

***

Милий мій, знаєш, що в твоєму оточенні є дівчина, яка відчуває до тебе воістину глибокі і справжні почуття. Ти знаєш, про кого йде мова? Ти знаєш і відчуваєш, кому потрібен насправді, хто хоче ставати все ближче до тебе? Правильно, рідний мій, я мрію про те, щоб бути з тобою, проводити воістину гідні дні удвох і в повній мірі насолоджуватися тим, що дає доля. Як же мені хочеться знати, що ми зможемо провести разом багато років, радуючи один одного численними можливостями для зміцнення існуючих відносин. Як я хочу говорити про те, що я насправді зуміла полюбити тебе, і мені пощастило зустріти самого кращого хлопця. Бути справді щасливою я можу тільки з тобою, мій єдиний і найкращий чоловік, адже мені так хочеться відчувати ніжні поцілунки і розчинятися в обіймах. Зроби мене щасливою зараз, будь ласка.

***

Зовсім недавно ми навіть не знали про те, що доля приготувала настільки дивовижні почуття для нас. Ми не могли припустити, що зовсім скоро будемо парою і зможемо знайти справжні, воістину безмежні почуття. Однак тепер ми кожен день очікуємо побачення, насолоджуємося голосами один одного і говоримо численні позитивні слова, намагаємося виявляти справжні почуття, незважаючи на те, що це перш здавалося скрутним. Я була впевнена в тому, що не зможу змінитися, знаючи і розуміючи егоїстичність свого характеру. Рідний мій, велике спасибі за те, що ти дозволив мені змінитися і знайти себе справжню, краще зрозуміти, яким потенціалом я володію. Ти – моя друга половинка, про яку я мріяла давно і мені хочеться, щоб наші відносини продовжували активно розвиватися. Коханий, я мрію про те, щоб ми ставали все ближче один до одного. Ти потрібен мені.

***

Ти віриш в те, що кохання виявляються покірними будь-які віки? Я в це вірю, мій найкращий чоловік. Я зуміла полюбити тебе з першого дня нашого знайомства, причому я продовжую переконуватися в тому, що мої почуття з’явилися не просто так. У такого чудового чоловіка, як ти, вкрай складно не закохатися. Мені настільки сильно хочеться бути з тобою і радувати тебе яскравими, теплими словами, зізнаватися в коханні і шепотіти різноманітні витівки на вушко. Ти несподівано з’явився в моєму житті, але я зуміла оцінити по достоїнству наше знайомство і тепер виявилася найбільш щасливою дівчиною. Хочу зізнатися в тому, що я дуже сильно люблю тебе і хочу бути поруч завжди. Можливо, ми зуміємо скористатися шансом, подарованим долею і зробити крок назустріч один одному? Пам’ятай, милий мій, про те, що у нас є шанс провести удвох все життя. Може бути, саме так і станеться? Люблю тебе дуже сильно, мій єдиний.

***

Милий, дорогий мій чоловік, як же мені пощастило, що наше знайомство все-таки відбулося, незважаючи на те, що воно настільки незвичайна і навіть унікальне. Рідний мій, мені насправді хочеться проводити з тобою кожен день свого життя і все більше переконуватися в тому, що доля не просто так нас звела, а дозволяє насолоджуватися один одним, відкривати позитивні грані справжніх почуттів. Милий, я не просто так перебуваю поруч з тобою, адже ти надихаєш мене і дозволяєш повірити в справжній успіх наших відносин. Ти способствуешь того, щоб я по-справжньому любила життя, яка буває різною. Найважливіше – це бути разом і знати, що ми можемо стати справді близькими людьми один для одного. Я дуже сильно хочу бути твоєю обраницею і радувати тебе турботою, ніжністю і пристрастю. Можливо, в наших відносин буде довга історія, і ми зможемо провести ще багато прекрасних днів один з одним?

***

Кохання – це неймовірне почуття, яке потрібно неодмінно берегти. Знаєш, ти мене кожен день вчиш саме цього. Велике спасибі за те, що ти допомагаєш відкривати різноманітні грані нашої долі і розуміти, що ж являє собою справжнє щастя. Милий мій, наші відносини дають мені натхнення і дозволяють повірити в те, що будь-які перешкоди можна успішно подолати, якщо з’являється справжнє бажання здійснення таких дій. Як мені показати, що я безмежно тебе люблю, і моє щастя в долі залежить тільки від тебе одного? Мій милий, мені так хочеться, щоб Господь дозволив насолоджуватися один одним, як можна довше, незважаючи ні на що. Нехай наші почуття стають міцнішими з кожним днем і радують справжнім щастям, яке виявляється унікальним подарунком долі. Я мрію про те, що ми будемо і далі дарувати один одному щастя і можливість для пізнання справжньої любові. Я мріяла про тебе довго, але тепер всі мої мрії реалізуються в реальності.

***

Рідний мій чоловік, ти завжди опиняєшся настільки уважним, добрим і турботливим по відношенню до мене. Як же хочеться проявляти почуття, які виявляються подарованими самою долею. Господь подарував тобі справжню красу не тільки візуальну, але і внутрішню. Милий, незважаючи на те, що чоловіки не особливо люблять компліменти, ти заслуговуєш на те, щоб я говорила тільки самі теплі і позитивні слова, намагаючись показати, наскільки важливим для мене опиняються наші відносини, наскільки ти прекрасний для мене. Хочу дарувати тобі жіночу ласку і ніжність, виявляти існуючі почуття, щоб кожен день приносив тільки приємні спогади. Коханий мій, ми можемо бути разом, в чому я впевнена. Пам’ятай про те, що ти зумів стати для мене справжнім ідеалом, бо я тебе просто так не відпущу у вільне плавання. Хочу і готова бути з тобою.

***

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Прикольні побажання коханому хлопцеві:
На ранок | На ніч | Еротичні | Сумую

***

Прикольні визнання коханому хлопцеві на телефон