Психіка

476

Кажуть, що в Інтернеті є геймери, є серфінгісти і є просто пофігісти. Перші грають в онлайн ігри, другі борознять простори веба, ну а третім все одно, що – аська, чат, форум – йому все згодиться, лише б в ньому, рідному. В Інтернеті.
Психологи вважають, що ігромани сприймають ігрові дії за реальність. Деякі навіть вбивають. Ох, скільки молодих людей втілювали LA в реальність і вбивали людей прямо на вулиці. Ви ще до цього не дійшли? Не біда. Встановіть собі яку-небудь онлайнову гру, і ви на практиці переконаєтеся в правоті цих слів.
Серфінгісти ж приходять на хвилиночку, так, пошту перевірити, на пару сайтів зазирнути в блозі написати.

У підсумку – день минув, ніч пролетіла, а серфер все ще у компа. Його не цікавлять дівчинки і пиво, навіщо? Якщо є Інтернет? Хочете стати таким же? Тоді обов’язково заводите блозі! Ставте собі за мету – розкрутити його, оптимізувати і вивести в топ по кільком высокочастотникам відразу. Безсонні ночі, розлади сну і боязнь громадського транспорту вам забезпечена. Ах, так, не забувайте читати і коментувати блоги своїх конкурентів. Друзів у блогах у вас в принципі не може бути. Кожен – перешкода на шляху до топа Яндекса, визнанням однодумців чи магнату всього Інтернету.

Якщо ж нянькаться з блогом вам не дуже хочеться, заводите анкету на сайті знайомств. Тільки на невеликих порталах не потрібно. Беріть ширше розмах, а ще краще ідіть прямо в соціальні мережі. Можете придумати собі нове ім’я, нову зовнішність і навіть інший підлогу. Розважайтеся по повній. Це ж ваша реальність. Якщо вам раптом знадобиться відійти від комп’ютера, ні в якому разі не переривайте спілкування. Заведіть аську на телефон і обов’язково налаштуйте на ньому прийом електронної пошти. Ні хвилини в офф-лайні. Офф-лайн – це взагалі шкідливо. Якщо заинтернететесь допомогти буде нікому. Це в Китаї для інтернет-залежних лікарні відкривають, а у нас з цим простіше. Ну, гаразд.