П’ять років тому apple таємно домовилася з китаєм: розкрилися деталі угоди на $275 млрд

32

Успішна робота apple в китаї, як повідомляє ресурс the information, стала можливою завдяки угоді компанії з урядом країни про допомогу в розвитку її економіки. Причому в публікації стверджується, що генеральний директор apple тім кук (tim cook) особисто домовлявся про кращі умови для компанії з посадовими особами піднебесної.

Джерело зображення: appleinsider.com

У статті, опублікованій у вівторок, говориться, що в 2016 році, в період, коли apple зіткнулася зі сплеском активності регуляторів в китаї, тім кук відвідав країну. Під час цього візиту, за даними the information, він підписав п’ятирічну угоду з урядом китаю на суму $275 млрд.

Повідомляється, що в ході кількох зустрічей з офіційними особами кук лобіював інтереси apple, а також підписав угоду з китайським агентством. Йдеться про меморандум про взаєморозуміння з національною комісією з розвитку і реформ китаю, який був підписаний незабаром після того, як кук оголосив про інвестиції в проект didi chuxing на суму $1 млрд.

В рамках угоди apple зобов’язалася працювати з китайськими виробниками над створенням «передових виробничих технологій» і «підтримувати навчання висококласних китайських талантів». Також було обіцяно розширити використання компонентів китайських постачальників, співпрацювати з китайськими розробниками програмного забезпечення та інвестувати в технологічні компанії, а також співпрацювати з китайськими навчальними закладами в області нових технологій.

Apple також заявила, що буде інвестувати “на багато мільярдів доларів більше” » ніж її поточні річні витрати в країні, в центри досліджень і розробок, проекти в області поновлюваних джерел енергії і торгові точки. Умовами угоди обмовляється, що її можна буде продовжити ще на один рік, до травня 2022 року, в разі відсутності заперечень обох сторін.