Питання відповіді

476

Спонсор посту –ПартЅЕО.ру — кращі партнерські програми!

Як стати успішним блогером?

Я хотів би знати, як стати успішним блогером. Я знайшов багато суперечливих порад і відповідей на це питання, тому вирішив запитати самого себе це питання і відповісти самому собі.

Багато різних людей вважають, що вони і є ті самі успішні блогери, чи це правда?
Успішні блогери дуже різні. Вони різноманітні: про це говорять їх здібності та інтереси, і зовсім різні стилі.У багатьох з них дуже цілеспрямований характер, інші люблять сперечатися; деякі дуже наполегливі, інші ділять людей за інтересами. А є й такі, хто всього два-три дні в блогосфері, але ведуть себе і розмовляють так, що створюються враження, що вони і є прабатьки блогосфери. Звідки такі манери? Все легко, вони скопійовані у цих самих успішних блогерів.

Що таке успіх?
Успіх, для мене, це робити те, що мені подобається, і робити це краще за всіх інших.

Де можна досягти успіху?
Думаючи, що тут все залежить від вибору тієї сфери в який збираєтеся працювати. Хто знайшов себе в заробіток в мережі, хтось чудово зумів з нуля розкрутити проект, в тій ніші, яка ще досі не була достатньо висвітлена. Думаю, що досягти успіху можна скрізь, головне мати свою точку зору, мати лідерські задатки, а так само бути відмінним психологом, дані якості відмінно допомагають у блогосфері, а так же і в житті управляти людьми.

Заздрість, що це для тебе?
Особисто я вважаю заздрість хворобою. Люди, які заздрять іншим, вони просто не щасливці. Ця натовп або окрема людина, який не може добитися чого-небудь сам, але не тому що він недосконалий. це тільки тому, що така людина не має мети, не вміє реалізовувати свої можливості. У кожного з нас є свій потенціал можливостей, все, що нам треба це зрозуміти в чому ми краще за інших, а в чому ми слабкі і не компетентні. Так що заздрісники для мене, це ті, хто самі себе поховали, ті люди які можуть домогтися всього того, що є у тих, кому вони заздрять, але не роблять цього.

Рівень блогерів?
Ру блогосфера, слабка. Їй ще дуже багато треба пройди, що б хоча б опинитися на сходинку нижче її великого брата, а саме буржуйнета.
Слабка вона саме по тому, що на мій погляд існує величезна армія молодих блогерів які намагаються наслідувати, тієї дрібної купці топових блогерів. Так саме наслідувати, бо якщо подивитися на блоги молодих всі тексти, це те що покапавших в архівах топових блогерів ми легкістю зможемо знайди. Молоді блогери пишуть ні ні чого нового, тільки дуже маленький відсоток з них намагається писати, що то своє, а не бути черговим наслідувачем топів.
А адже статистика не бреше, і, як правило, вже через півроку або вісім місяців, молодь залишає свої блоги, блоги які були створені, як під копірку топів. Створені з метою заробити, по тому як прочитавши топа, хтось повівся на те, що можна рубати бабло.

Що забувають розповідати блогери?
Всім зрозуміло, що топи пишуть, для новачків, які широко розкривши очі і рот за хліб читають черговий финстрип, чергового успішного блогера. Другий їм вселяє як круто він заробляє, скільки проектів клинских він веде, і скільки має з реклами. Новачки тут же купують домени хостинги і починають «заробляти». Ось тільки дуже великий відсоток відсівається після 6-8 місяців. Чому це відбувається? Та тільки тому, що то випадково, чи то спеціально топи забувають написати пост на своєму блозі, про те як важко їм це все дається, скільки часу йде на роботу над блогом або постом, а вже потім з’являються цифри у вигляді результатів.

Рекламодавці.
Це окрема тема. Багато пишуть, що рекламодавці люблять вузько тематичні блоги, інші пишуть, що ті люблять блоги стендалоне, третина ще, що то. Але чи це так? Якщо чесно, то я вважаю все це повною нісенітницею і черговою байкою для молодих. Чому? Все просто. Я дуже упертий чоловік, і якщо поставив мету то дійду до неї, але є і мінус я ледар. на моєму блозі, немає реклами, немає рекламодавців, відповіді на це я отримував різні від отго що мій блог без тематики, і до того що він на безкоштовному хостингу. Я вирішив все це перевірити. І знаєте, все це абсолютна нісенітниця! Подивіться на блоги топів, подивилися? У всіх однакові рекламодавці. Великі компанії, для яких платити в місяць на рекламу своєї компанії від 70 до 150$ блогерам це дрібниця. Минулого тижня я розмовляв з однією людиною, він займається рекламною компанією в одній великій компанії. Він мені сказав, що за великим рахунком, немає різниці який у вас блог, звичайно якщо це не порно або варез, ну або на кінець ГС. Все це нісенітниця, про те що блог повинен бути тематичним і підходити під діяльність компанії яка рекламується на цьому блозі, не зовсім вірно. Головне, що б блог не був мертвим, на ньому були відвідувачі, залишали коментарі, а реклама, так тут кожен своїм розумом вирішує, натискати на банер чи ні. З іншого боку, рекламодавці, довго не замарачиваются, дивляться на популярних блогерів і вішають у них свою рекламу.
Так, що не думайте пишіть різних рекламодавцям, серед відмов обов’язково будуть ті, хто і повісить у вас свій банер, головне умейти йти на компроміс, і адекватно оцінювати вартість реклами на вашому блозі.

Якщо у вас є якісь питання до мене, пишіть в коментарях і я відповім вам на них.

Якщо вам сподобався пост ретвитнете його

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі