Radeon rx 6600 демонструє низькі показники в майнінг ефіру і дорівнює бюджетній radeon rx 5500 хт

7

Суперечки про те, наскільки вигідні відеокарти amd в майнінг, не вщухають вже кілька місяців. Для розуміння ситуації досить навести простий приклад: влітку майнер пропонували послугу обміну: геймери віддавали свою radeon rx 5700 хт, а отримували нову radeon rx 6700 хт. У чому підступ, адже остання значно швидше? а вся справа в ефективності у видобутку ефіру, адже старіша модель видає 54 mh / s (з правильними настройками набагато більше), ну а нова насилу дотягує до 43 mh/s. Що б ви сказали рік тому, коли вам би запропонували добувати криптовалюта на radeon rx 5500 хт? це вкрай повільна відеокарта, яка навіть гри тягне без особливого успіху, ну а в майнінг може показати близько 26 mh / s.

Так ось, після анонсу нової radeon rx 6600 з новою силою розгорілися суперечки про доцільність її використання в якості інструменту для фермерів. Багато цікавого на цю тему можна почитати в коментарях до відео на каналі dizzy mining. Деякі представники фермерської касти тут же заявили, що це найкраща відеокарта з усіх, що тільки можуть потрапити в руки майнер. Інші пропонують накотити на неї bios від старшої моделі, а деякі готові бігти в магазини прямо зараз.

Як ви могли вже бачити, бігти особливо і нікуди, адже від сша до європи і росії геймери і перекупники вже все розкупили. Але давайте вивчимо результати radeon rx 6600, а після оцінимо, чи варто взагалі подібну карту брати для майнінг. Любителів докладних налаштувань ми відсилаємо вивчити все це в самому відео, ми ж констатуємо, що домогтися більше 27 mh/s не вдалося. Можливо, при більш правильних налаштуваннях, або більш правильній відеокарті можна було б відіграти кілька відсотків, але в даному випадку ми зупинимося на заявлених показниках.

Що ж, якщо припускати, що ви купили radeon rx 6600 за 329 доларів, то немає ніяких сумнівів в тому, що вона дійсно буде прекрасно майні. Швидше за все, якщо ціна ефіру буде відносно стабільною, вам вдасться повернути вкладення за півроку. Ось тільки в наших широтах відеокарта доступна від 60 000 рублів і вище, що на 500 доларів дорожче її рекомендованої ціни. Виходить, що вам буде потрібно ще місяців 8 просто відпрацьовувати переплату, і тільки потім, може бути почати заробляти. Очевидно, що такий великий термін не може не розчаровувати.