Razer запустила новий мультсеріал за участю снеки снека

17

Razer любить свій новий талісман снеки снека. Спочатку це був просто милий начерк від одного з дизайнерів razer, сім місяців майже постійних прохань нарешті змусили генерального директора razer мін-лян тана схвалити снеки снека в якості офіційного талісмана. З тих пір снеки став всесвітнім феноменом і двічі поспіль очолював razercon.

Спочатку снеки був випущений як плюшева іграшка, потім у вигляді тапочок. Реакція на снеки була настільки позитивною, що razer приступив до амбітного плану з порятунку мільйона дерев, використовуючи його в якості представника компанії.

Сьогодні ви можете отримати снеки в якості подушки, маски для очей, килима на підлозі, пари тапочок, баблхеда, і зовсім недавно в якості гігантської обіймається подушки.

І тепер ви також можете отримати більше контенту з ним у вигляді дитячого веб-серіалу. Razer тільки що оголосив, що снеки буде зніматися в своєму власному мультсеріалі під назвою “sneki snek and friends”, який знайомить дітей з такими проблемами навколишнього середовища, як вирубка лісів, надмірний вилов риби, забруднення повітря, переробка вторинної сировини, підсічно-вогневе землеробство і зміна клімату.

Перший офіційний випуск снеки вийшов вчора після пілотного випуску в червні. Снеки настільки ж чарівні, як і слід було очікувати, хоча освітні аспекти серії трохи поспішають, враховуючи, що кожен епізод триває приблизно хвилину.

Перший сезон буде складатися з шести серій і буде проходити в партнерстві з інвестиційною компанією franklin templeton, яка підписала план razer з порятунку мільйона дерев за допомогою внеску в 50 000 дерев.

” ми завжди шукаємо способи розширити можливості нашої спільноти, і в даному випадку знання – це сила. Ми несемо відповідальність за те, щоб молодь була озброєна тим, що їм потрібно для захисту нашої планети, оскільки саме вони успадкують її. Отже, будь то надання їм доступу до інформації або згуртування спільноти за рахунок наших власних зусиль щодо забезпечення стійкості, ми сподіваємося надихнути наступне покоління геймерів приєднатися до нас у боротьбі зі зміною клімату”.

– сказала патрісія лю, керівник персоналу razer.