Редизайн блогу + акція

272

Третій раз за пів року змінив дизайн. Перший був чорного кольору, потім набрид, так як читалося важко, чорний фон і білі букви жахливо різали очі.
І десь через місяці 2-3 зніс його. Потім поставив зелененьке, в принципі не поганий дизайн, були звичайно не великі похибки, але не критичні.
Але набрид теж!
І ось сьогодні в 4:30 ранку, встановив новий дизайн. Захотілося білого. Є трохи більше опцій для цього шаблону на відміну від двох попередніх, і це вже плюс вордпрессу з усіма його обмеженнями. Можна і шапку блогу поміняти, і редагувати кольори посилань. Про мінуси можна до завтра говорити, але це все супорт з їх обмеженнями, та й чорт з ними!

Ну а тепер про акції
А все дуже просто, вам потрібно придумати опис мого блогу і написати його в коментарях. Найоригінальніший і підходить до мого блогу і сподобався мені, буде прописаний під назвою блогу «Все про все» у шапці. Переможець такого оригінального опису, отримає від мене огляд його блогу і плюс в двох майбутніх постах постовий на його блог. Відвідувачів в день у мене на блозі багато, достатньо подивитися статистику в правій колонці, з цього посилання вас буде не просто набір букв на екрані монітора.

І так акція запущена чекаю ваших описів в коментарях!