Редизайн, і на цьому все.

328

Ще до виходу п’ятого журналу БлогоNews, до мене звернулася Анастасія Лук’янова, з проханням, зробити редизайн сайту БлогоNews. Я взявся за роботу, так мені стало цікава та задумка яку Анастасія запропонувала. Вона хотіла зробити сайт, який включав би в себе багато інформації, але в теж час був би легкий у навігації.

Я взявся за роботу, і через деякий час зробив макет. Потім ще раз сів через деякий час переглянув макет, що то додав, а що то виправив.
Для тих хто читає журнал, я скажу, що я працював як і з Настею, так і з Ленаром, над журналом в плоть до п’ятого випуску. Всі обкладинки журналу робив я, а так само у самих перших випусках та рекламу на сторінках.

На мені лежав дизайн обкладинок цього журналу, де він був хороший, а де той кульгав, але це вирішувати вам. П’ятий випуск журналу, вже відбувалося без моєї участі. П’ятий випуск БлогоNews, став на нову сходинку, як і інформативності так і дизайну. Зараз над дизайном працює професіонал, а не такий любитель як я. Після виходу п’ятого номера, я пішов з журналу. Пішов з особистим для мене причин.

Я стримую свою обіцянку, і редизайн сайту БлогоNews, закінчений. Звичайно якщо бажання його власників ще залишається в силі змінити дизайн, то зв’яжіться зі мною для передачі вам дизайну сайту.

Ось так я бачу редизайн сайту:

Особисто від себе бажаю Насті і Ленару удачі з журналом. З вами було дуже приємно працювати, легко і без напрягів. Я робив для вас і журналу то вмів і знав. Якщо коли-небудь вам доводилося «червоніти» за дизайну, то прошу вибачення. Я дуже радий за вас і за журнал, що ви з кожним номером піднімаєтеся все вище і вище і виходите на новий рівень.

Удачі вам друзі!