Реферал хто він ?

283

Реферал — людина яка працює в Інтернеті і відсоток з його доходів надходить «власнику», у свою чергу власник може бути теж чиїмось рефералом. Всіх рефералів ділять за рівнями — вони бувають 1-го, 2-го, 3-го і т. д. рівня, стільки, скільки підтримує система. Для кожного проекту реферали набираються окремо. Дохід від діяльності реферала залежить від активності і часу роботи. Всі, хто коли-то зв’язувався з темою заробітку в Інтернеті, знають, що заробити можна самому, але краще, коли на твій гаманець працюють ще кілька людей — рефералів.

Як же змусити кого-то за просто так працювати на себе? Практично виявляється, що можна. Технологія залучення рефералів складна і налічує кілька варіантів:
1. Запрошення — коли вам обіцяють якусь суму грошей за вашу участь (реєстрацію) в потрібному для власника проекті.

2. Перехід по посиланню — вам просто пропонують пройти і зареєструватися, при цьому ви будете рефералом. Ніде в тексті не вказується, що ви станете рефералом, але за змістом посилання на це можна припустити.

3. Обман — ви не можете проглянути зміст посилань і не здогадуєтесь про те, що це рефссылка, тобто посилання, яка повідомляє сайту про те, «від кого» прийшов користувач — допомагає закріпити цього відвідувача за господарем.

Розпізнати рефссылку можна, і в більшості випадків розміщення такої посилання сприймається як поганий тон (наприклад, на форумах).

Друга ситуація із залученням рефералів — партнерські програми з продажу або кліки. Тут кожен користувач, пройшовши за посиланням і купивши що-небудь або просто якшо по банеру, приносить дохід у вигляді відрахувань з продажу або фіксованого винагороди за клік. Дана система дозволяє магазинам без особливих витрат залучати покупців на свої сайти, а власникам рекламних майданчиків окупати свої витрати на утримання сайту.

І все ж, не варто переживати, якщо ви коли-небудь станете рефералом — це не так уже й погано, адже саме так ви дізнаєтеся про нових ресурсах і дякуйте партнерів по заробітку за їх рекламу, роботу.