Регіональна пошукова видача Yandex і Google

251

Ми часто користуємося проектами, які не мають сучасної прив’язки, вони просуваються, як правило, за геонезависимым важливим запитам. Вони завжди оптимізуються лише за геозависимым ключовим запитам.

[adsense]

Щоб вивести сайт в ТОП, потрібно знати, що те, до якого розділу відносяться ті запити – до геозависимым або до геонезависимым запитам. Крім цього, завжди слід враховувати основні особливості ранжирування всіх запитів, які зараз спостерігаються Яндексом і Google. Почнемо з ПС Yandex, яка зараз має провідні позиції у світовій павутині.

Геозалежні ключевики в Yandex

До того як видати відвідувачеві регістр ресурсів, пошукова машина Яндекс досліджує запроваджений ключовий запит. Приміром, виходить виключно геозависимый ключовий запит, який постійно вводиться відвідувачем.

Геозалежні запити — це ключевики, які мають географічну прив’язку веб-сайту. Це той ключовий запит, наприклад, як доставка їжі. Нам необхідний список ресурсів, які пропонують доставку в конкретному місті. Але ось ключовий запит, спосіб приготування наполеона — геонезависимый. Зараз немає принципової різниці, на якому проекті ми знайдемо відповідний рецепт.

До того ж, є важлива риса всіх геозалежних запитів — уточнення найменування міста. Збираючи всю статистику, а потім, виявляючи словосполучення, які постійно доповнюються найменуваннями різних областей, Яндекс визначає в основному геозалежні ключевики.

Регіони в Yandex

Коли ПС виявить вид запиту, тоді і формується та ж видача. Коли співвіднести видачу лише за геонезависимому пошуку для різних областей, то варто зазначити, що неважливо, в якому саме регіоні знаходиться відвідувач, видача не зміниться. Видача тільки за геозависимым запитам постійно змінюється, часто тільки в залежності від області, де знаходиться відвідувач. Таких регіонів Яндекс налічує багато.

Яндекс демонструє різну видачу в тих випадках, коли відвідувачі давно користуються пошуком. Формулу пошукового ранжування проектів для областей Яндекс ніколи не афішує.

В обласній пошуковій видачі постійно віддається перевага ресурсів, які знаходяться в цьому регіоні. Щоб завжди показувати пошуковій системі, що веб-сайт місцевий, потрібно присвоїти йому якусь одну зону. Коли ресурс призначений для пари регіонів, тоді потрібно додати до нього географічну прив’язку відразу після додавання вашого проекту в Яндекс.

Локальний пошук Google

[adsense]

У всесвітньому пошуковому сервісі є пошук за деякими зонам. В кожній зоні реалізується локальний пошук. Незалежно від місця розташування, наприклад, користуючись ПС в деякій зоні, ви будете бачити одну пошукову видачу. Коли ви користуєтеся пошуком в іншій зоні, пошукова видача тут же змінитися.
Людям, зацікавленим в різному пошуку деяких проектів в інших місцях, Google запропонує виводити налаштування по інших областях.