Рейтинг esrb для call of duty vanguard описує сцени насильства, включаючи обезголовлення

21

call of duty vanguard був оцінений комісією esrb. Їх рейтинг описує гру, в якій багато насильства, жорстокості та іншого контенту для дорослих.

Esrb видав рейтинг call of duty vanguard ” m » (« mature ») — « для дорослих “, тобто матеріали гри не підходять для підлітків молодше 17 років. Рейтинг також описує наступні сцени в грі. У них можуть бути спойлери.

call of duty vanguard-це шутер від першої особи, в якому гравці беруть на себе ролі декількох членів елітного бойового підрозділу союзників, що борються з нацистами і державами осі під час другої світової війни. Гравці розповідають про події війни, виконують різні місії і використовують пістолети, кулемети, снайперські гвинтівки і вибухівку, щоб вбивати ворожих солдатів в шалених і реалістичних боях. Битви відзначені частими пострілами, вибухами, криками болю і ефектами бризок крові. Деякі епізоди і кат-сцени зображують більш інтенсивні випадки насильства: авіаудар, що вбиває кілька солдатів, в результаті якого зображені відірвані кінцівки і понівечені трупи; заарештованих ув’язнених били або спалювали живцем; солдат вдарив ножем в горло на великому плані. Режим зомбі зображує кілька випадків обезголовлення і розчленування, коли гравці використовують пістолети і холодну зброю, щоб вбивати орди солдатів-нежиті. Гра включає в себе настроювані карти гравців, які можна використовувати як частину особистості гравця. На деяких з цих карток зображені предмети, пов’язані з марихуаною (наприклад, ілюстрації з каннабісом, курять персонажі) і жіночі фігури з глибоким декольте і / або у відвертому одязі (наприклад, в нижній білизні). У діалозі з’являються слова “f * * k»і “sh*t”.

Call of duty vanguard включатиме одиночну кампанію на додаток до повернення режиму зомбі. При запуску буде двадцять ігрових багатокористувацьких карт, а новий контент буде доданий в гру разом з оновленнями після запуску.