Реліз самобутнього хоррора scorn перенесли на майбутній рік, інвесторам це не сподобалося

66

Самобутній (потенційно) хоррор scorn, гроші на розробку якого збиралися за допомогою краудфандингової кампанії, вийде тільки в 2022 році. Розробники проекту зі студії ebb software розповіли про причини перенесення на сторінці в kickstarter.

Автори дали зрозуміти, що практично весь контент, вироблений студією до середини 2018 року, довелося пустити під ніж. Розробники також визнали, що під час роботи над scorn вони здійснювали і будуть робити багато помилок, адже вони вважають себе «представниками недосвідченої команди». А таким людям, мовляв, треба давати поблажки.

По хоррору scorn давно не виходило нових трейлерів або скріншотів. Якщо взяти до уваги свіжі заяви представників ebb software, проект переробляють з нуля.

Заяви “представників недосвідченої команди” викликали обурення з боку окремих меценатів kickstarter-кампанії, які побажали забрати гроші назад.

Нагадаємо, хоррор scorn розробляється для pc і xbox series x|s. Проект повинен розповісти історію людини, яка опинилася на невідомій планеті.