Реліз стабільної версії ос android 12 відбудеться на початку жовтня

10

Компанія google давно випускає бета-версії нової операційної системи android 12, але офіційної прем’єри стабільної версії ос досі не відбулося. За останніми даними, компанія вже випустила п’яту і останню “бету”, а повністю готова збірка буде доступна через кілька тижнів.

Gizmochina.com

Хоча офіційні дані досі відсутні, відомий портал xda-developers повідомив про прем’єру нової стабільної android вже 4 жовтня. Вихідний код ос android 12 розмістять на майданчику android open source project (aosp) і, ймовірно, смартфони google pixel.

Не виключено, що остаточна дата релізу ще зміниться — сама google не публікувала анонсів. Але, судячи з колишніх релізів, компанія навіть трохи запізнюється з випуском стабільної android 12, ймовірно — через складнощі з організацією робочого процесу в пандемію.

На відміну від деяких попередніх версій, нова android серйозно переглянута-зміняться як інтерфейс, так і система забезпечення безпеки смартфонів. Як відомо, бета-версія android 12 вже доступна для смартфонів pixel, що випускаються самою google, а також деяких моделей провідних брендів, включаючи xiaomi, realme, oppo, oneplus, asus і samsung.

За деякими даними, google вже працює і над черговим оновленням ос. Мова йде не про випуск android 13, а, найімовірніше, android 12.1 — незабаром після появи у продажу смартфонів pixel 6. Примітно, що останнє “часткове” доповнення було кілька років тому-мова йде про android 8.1 oreo. Після цього випускалися тільки “повні” версії операційної системи.