Релізний трейлер і запис ігрового процесу пригодницького платформера the lightbringer

10

У зв’язку з виходом пригодницького платформера the lightbringer наnintendo switch і pc (steam) видавець zordix publishing і студіяrock square thunder опублікували релізний трейлер. Вартість гри веѕһор становить 1 349 рублів,доступна демоверсія для завантаження.

The lightbringer-це поетичний пригодницький платформер-головоломка з легкими бойовими елементами, действіекоторого відбувається в прекрасному світі, захопленому мерзенним псуванням.разом з духом своєї сестри ви повинні перемогти там, де вона несмогла. Позбавтеся від псування, станьте носієм світла.

Світ знаходиться в облозі зловмисної псування, метою якої являютсядревние моноліти, що давали силу і світло цим землям. Так як ви-обраний, у вас є можливість використовувати чисту енергіюсвета, яка допоможе вам очистити моноліти.

Досліджуйте, стрибайте і боріться на кожному рівні, збираючи легкі пастки. Кожен рівень функціонує як окремий маленький світ,і вам доведеться відправитися в вторований шлях, щоб очистити світ.

Ви не підете в цю подорож поодинці — дух вашої сестрибуде направляти вас в пошуках. Вона намагалася закінчити таку ж подорож, як і ви, але в кінцевому підсумку зникла. Знайдіть свою сестру, позбудьтеся від псування, станьте носієм світла.

Ключові особливості:

  • пригода “старої школи” – the lightbringer черпаетвдохновеніе з ранніх ігор серії zelda, і покликана викликати чувствожеланія досліджувати кожен куточок і закуток.
  • напівізометричний ігровий процес-з обертающейсякамерой в ізометричної проекції вам потрібно буде дивитися на речипод різними кутами, щоб долати перешкоди.
  • поетична подорож-дух вашої сестри направляетвас протягом всієї подорожі, розповідаючи історії встихах.
  • небезпечні підземелля-досліджуйте темні підземелля, повні небезпек. Остерігайтеся пасток, секретів і цієї чудової слизу!