Режисер фільму “вічні” може зняти нові ” зоряні війни»

10

« вічні » режисера хлої чжао є одним з найбільш очікуваних фільмів mcu, що готуються до релізу найближчим часом, оскільки стрічка має унікальний художній підхід до історії, що висвітлює як минуле, так і майбутнє – і тому вона може змінити погляд на кіновсесвіт marvel.

Тим не менш, вже піднімалися питання про те, що чекає режисера далі, і нове інтерв’ю хлої чжао з empire magazine могло дати натяки. У ньому вона регулярно посилалася на франшизу « зоряні війни », а в один момент репортер ел хорнер і зовсім запитав, чи може хлоя чжао потенційно очолити проект, присвячений далекій-далекій галактиці. На що вона відповіла наступним чином:

Я повинна дуже обережно підходити до того, що я говорю тут [сміється]. Скажімо так: це світ, який я дуже поважаю, тому що він став дуже важливою частиною мого життя.

Безумовно, візуальний і режисерські стилі хлої чжао могли додати щось особливе у франшизу lucasfilm. Питання лише в тому, яку історію вона б хотіла і може розповісти, але було б цікаво побачити, як би вона повідала про той час, коли джедаї перебували на піку свого розвитку, або ж показати перші дні всесвіту, як це частково роблять комікси лінійки the high republic. Що б це не було, це вражаюча можливість, яку необхідно використовувати.

У свою чергу, реліз « вічних » намічений на 4 листопада 2021 року.