Рік 2021. Bly посів друге місце на турнірі з wings of liberty

60

Мабуть, террани в wings of liberty себе почувають краще, ніж зараз. Botvinnik обіграв krystianer’а, agueron обіграв zest’а, що не дуже-то ймовірно в нинішній меті. Ні, в якомусь сенсі ці перемоги пов’язані з тим, що той же krystianer взагалі не грав у wol і навіть не знав білдів… Але zest адже все прекрасно грав і все знав!

Spirit виграв турнір, знову ж таки. Хоча до півфіналу у нього була досить проста сітка.

А блайчег, як бачимо, пройшовся по таким суперникам, як bioice, а також вже згадувані botvinnik і aqueron. Причому в кожному матчі bly віддавав мінімум одну карту, але все-таки вигравав серію. У фіналі тільки не вийшло, на жаль.

підсумковий розподіл місць та призових:

  • 1 місце: spirit– 275 $
  • 2 місце: bly– 135 $
  • 3-4 місце: aqueron, special– 95 $
  • 5-8 місце: zest, botvinnik, art, ziggy– 50 $
  • 9-16 місце: fightingfrog, trigger, krystianer, bioice, starkiller, goblin, moja, noregret– 25 $

З чого раптом така увага до турніру на 1 000 $? та просто тому, що це wings of liberty. У нинішньому legacy of the void вже давно не було хоч якихось правок балансу, внаслідок чого гра все-таки починає трохи приїдатися. І як би дивно це не здавалося, але в таких умовах wol знаходить якийсь ефект новизни. Або свіжості. Ну і, звичайно ж, є люди, яким старі версії старкрафта подобаються більше, ніж lotv. Їх небагато, але вони є. І якщо ви входите в їх число, то подивитися запис турніру можна на каналі кастера chickenman. На жаль, англійською мовою.