Різновиди входжень ключових слів

430


Точне або чисте входження. Передбачає, що ключова фраза знаходиться в тексті в незмінному вигляді, при цьому між словами не повинно бути ніяких знаків пунктуації. Прикладом чистого входження ключевіков «купити пластикові вікна» буде пропозиція «у нашому магазині ви завжди можете купити пластикові вікна».

Пряме входження

Дуже схоже на точне, правда при прямому входження між словами можуть стояти знаки пунктуації. Для «неприродних запитів», таких як «зняти квартиру Москва», прямі входження ключових слів в тексті виглядають більш природно, ніж точні. Наприклад «Допоможемо зняти квартиру. Москва. Всі райони.»

Морфологічне входження

Одне або кілька слів у ключовій фразі змінені за допомогою дієвідміни, відміни, зміни числа. Наприклад ключова фраза «установка комп’ютерів» може виглядати в тексті як «установка комп’ютера», «встановимо комп’ютери» і т. д.

Синонимическое входження

Представляє з себе заміну одного або декількох слів з ключевіков скороченнями, синонімами, жаргонизмами. Приміром синонімічним входженням для ключової фрази «рольова комп’ютерна гра» буде «RPG», «ролевуха» тощо.

Розбавлене входження

Ключова фраза розбавлена одним або кількома додатковими словами, прикладом такого входження ключа «мобільні телефони недорого» може служити пропозиція «мобільні телефони і смартфони недорого».

Морфологічне розбавлене входження

У світлі вищезгаданого про нього можна судити вже з назви, являє собою зміну слів з розбавленням ключової фрази додатковими словами. Для ключової фрази «створити сайт» прикладом морфологічного розведеного входження буде «створення та розкрутка сайту».

Зворотне входження

Є заміною слів у ключовій фразі місцями, наприклад для «купити принтер» зворотним входженням буде «принтер купити».

Входження з помилкою

Передбачає використання помилки, помилка може бути як в одному, так і в декількох словах, наприклад, для фрази «детективне агентство» входженням з помилкою буде «краще детективне агентство нашого міста». Зловживати цим методом не варто, так як помилки в тексті можуть знизити довіру до відвідувачів сайту.

Складне входження

Є синтезом з декількох перерахованих вище різновидів. Наприклад для ключевіков «стільниковий телефон недорого» складне входження зустрічається в реченні «недорогі китайські мобільники завжди можна купити в нашому магазині». В даному випадку на прикладі присутні зворотне, морфологічне, синонимическое і розбавлене входження.