Робот-пилосос xiaomi roidmi eve plus подешевшав на 10 960 рублів в рамках святкування дня подяки

37

На дворі кінець 2021 року, а мільйони людей по всьому світу досі використовують звичайні мітли для прибирання підлоги. Жінки годинами підмітають килими, докладаючи масу зусиль, в той час як могли б довірити турботу про пил і сміття розумному пристрою, здатному вирішувати подібні завдання в повністю автономному режимі. Саме такий прилад створили інженери xiaomi, адже жінка – це не машина для прибирання, особливо коли у продажу є новий смартфон eve plus.

Потрапляючи в будинок, пилосос активує систему навігації, побудовану на базі лідара. Виходить, що у вас по квартирі буде пересуватися справжній автономний електрокар, адже в сучасних автомобільних системах на базі ші використовується саме такий лазерний радар. Як тільки карта буде побудована, пристрій зможе безперешкодно пересуватися в приміщенні, акуратно об’їжджаючи кути і нерівності. Всього ж eve plus отримав 30 різних датчиків, включаючи інфрачервоний, одометр, акселерометр і датчик перепаду висоти. Управління здійснюється за допомогою програми, яку можна завантажити з google play або app store. Доступно голосове управління, а також віддалений контроль, а сам пилосос підключається до домашньої мережі по wi-fi.

Ключовою особливістю roidmi eve plus називається система самоочищення на основі стерилізації активним киснем. Виробник стверджує, що саме така технологія застосовується в медицині для дезінфекції. Активація функції відбувається кожен раз, коли пилосос знаходиться на станції, де здійснюється прокачування сміття в мішок. Заявлена ефективний захист від різних паразитів, включаючи кліщів, грибки і навіть кишкову паличку. Мало того, після прибирання в квартирі не залишиться запаху тютюну та інших хімічних сполук.

Що до зручності використання, то потрібно забезпечити просто поставити станцію в один з кутів кімнати, а також допомогти roidmi eve plus побудувати карту приміщення. Періодичність роботи і багато інших функцій налаштовуються в ручному режимі, а одного мішка для пилу вистачить на 60 днів. Заміна відніме у вас не більше хвилини, а після цього пристрій готовий взяти на себе найскладнішу роботу по дому.roidmi eve plus забезпечує автономність до 4 годин від вбудованого акумулятора, що дозволяє йому кілька разів очистити навіть велику квартиру. При цьому станція очищення одночасно виступає в якості зарядної станції.

Що до якості роботи, то за це відповідає потужний мотор, потужність всмоктування якого дорівнює 2700 па. Цього вистачить навіть для ворсистих килимів, з якими часто не справляються великі класичні пилососи. При необхідності сила всмоктування може регулюватися в ручному режимі. Мабуть, єдине, що може зупинити вас від покупки такого дива – це його ціна. Що ж, в рамах святкування дня подяки xiaomi пропонує знижку в розмірі 10 960 рублів. Виробник впевнений, що ви знайдете, чим зайнятися довгими зимовими вечорами, спілкуючись зі своїми рідними і близькими, а про прибирання подбає робот-пилососroidmi eve plus.