Rockstar закликали видалити трансфобний контент з розширеної і поліпшеної gta 5

18

Група прихильників ігрової індустрії лгбтк + out making games написала відкритий лист rockstar, закликаючи компанію видалити трансфобний контент з grand theft auto 5 у своєму майбутньому перевиданні expanded and enhanced. Говорячи, що вони “люблять” ігри студії, вони закликають її видалити трансфобних npc, щоб гра «зробила позитивний вплив на нове покоління гравців, які придбають копію».

Вони стверджують, що включення в гру трансфобних npc не тільки шкідливо, але і робить транс – і гендерно неконформних людей предметом жорстоких насмішок, з зображеннями, призначеними для «відштовхування», як зазначено в листі. Оскільки перевидання нещодавно було перенесено, вони закликають до того, щоб ці стереотипи були видалені до релізу.

«враховуючи, що це «вдосконалене і розширене» видання, зміна є важливим аргументом на користь продажу. 2020 рік був одним з найжорстокіших для трансгендерних людей з моменту початку. У 2020 році було вбито понад 350 трансгендерів і гендерно різних людей. Багато хто був убитий у власних будинках”.

Група також цитує недавню статтю kotaku, в якій підкреслюється, що зображення транс-npc в оригінальній грі призвело до того, що гравці записували відео, нападаючи на них для власного розваги.

“ми відкидаємо будь-який аргумент про” рівні можливості насильства ” проти всіх типів персонажів у gta 5. У цьому аргументі немає сенсу. Враховуючи культурний вплив gta 5 на весь світ, rockstar несе соціальну відповідальність перед своїми гравцями (багато з яких можуть бути лгбтк +), вашим персоналом і світом в цілому-не заохочувати насильство щодо трансгендерів і гендерно різних людей.”випуск в 2022 році grand theft auto 5 enhanced&expanded [sic] може стати для rockstar унікальною можливістю виправити цю проблему. Ми хотіли б почути про ваші плани щодо вирішення проблеми зображення трансгендерних і гендерно різних персонажів в gta 5″.