Рослина Агава – опис і фото цвітіння

3-15-2018

Агава – рослина, яка має понад 290 видів. Найвідоміший вид – блакитна Агава або текильная. З неї роблять знаменитий напій Текіла.
Існує легенда, про те, як їй знайшли застосування. Легенда розповідає про те, як стародавні мексиканці ніяк не могли знайти застосування цьому рослині. Воно зростало дуже густо і, швидше заважало, ніж приносило користь.
Вищі сили взяли все в свої руки. Йшла сильна злива з грозою і, блискавка вдарила в кущі агави. Він загорівся, а з листя просочився сік з чудовим смаком. Індіанці прийняли це як послання богів.Якщо Ви шукаете замінник для цукру, то рекомендую замовити http://chiaseed.com.ua/sirop-agavyi/c5 за доступною ціною

А через багато років дон Хосе Антоніо де Гуерво навчився переробляти цей сік і варити з нього алкогольні напої. У той час він жив у місті Текіла, в наслідок напій отримав це ж назву.

Опис – що таке Агава
Агава родом з північноамериканського материка. Є кімнатні та дикорослі форми. Багато з них можна зустріти в пустелях Мексики.

Зовні їх легко впізнати. Вони мають дуже великі лиття. Листя м’ясисті, схожі на листя алое. На краях є невеликі колючки. Це багаторічна рослина.

Листя має світло-зелене, майже бежеве забарвлення. Кімнатні види можуть мати різні яскраві забарвлення, наприклад, білий обідок, бурі або фіолетові листя, білу переполасу та інші.

Як вона цвіте?
Цвіте рідко, перше цвітіння починається тільки у віці 10-15 років. Коли рослина відцвітає, воно починає скидати старі листя і утворювати нові. Рослина може досягати 12 метрів у висоту.