Розамунд пайк про айз седай з “колеса часу”: єдина сила, біла вежа і престол амерлін

45

Щоб полегшити життя глядачам, які вперше знайомляться з» колесом часу ” роберта джордана, автори екранізації запустили нову серію коротких відео.

У першому з них розамунд пайк («помри, але не зараз», doom, «джек річер»), що грає морейн дамодред, за 20 секунд перераховує основні факти про айз седай. Стародавній орден складається з тих, хто здатний направляти саїдар-жіночу половину істинного джерела. Інтриги, політика і королі-маріонетки-все це рутина для сестер.

Introducing our new series, “the wheel of time – explained” where we help a #firstwotimer get acquainted while avoiding spoilers. First up, rosamund pike explains the aes sedai. # thewheeloftime pic.twitter.com/nlsshjsyhn

– the wheel of time (@thewheeloftime) october 22, 2021

Орден розділений на сім айя, центром його могутності стала біла вежа в тар валоні, а управляє всім престол амерлін (нинішню звуть суан санчей). Кожна з сестер використовує єдину силу, але для різних цілей: блакитні докопуються до суті того, що відбувається, зелені борються з тінню, коричневі збирають знання, жовті зцілюють, сірі займаються дипломатією, білі пізнають істину, червоні ж полюють на чоловіків на кшталт логайна і ранда, здатних направляти саїдін.

У кожної айз седай, не рахуючи червоної айя, є пов’язаний з нею страж, а іноді, як у випадку з зеленою айя, і не один. Роль лана, стража морейн, дісталася деніелу хенні (“люди ікс: початок. Росомаха«,» повернення героя«,»мислити як злочинець”).

Трансляція “колеса часу” розпочнеться на amazon prime video 19 листопада.