Розкажіть про себе і нехай про вас дізнаються

499

Сьогодні на блозі Все про всіх, я відкриваю нову рубрику. Де раз на тиждень буду вас знайомити з цікавими людьми їх проектами. Кожна публікація не буде черговим інтерв’ю, а лише буде складатися приблизно з шести питань. Нічого особистого. Всього 6 питань, де треба буде просто відповісти на них. Так само, крім публікації таких відповідей раз в тиждень, все буде винесено на окрему сторінку, де ви зможете переглянути відповіді будь-якого учасника рубрики.

Як потрапити в цю рубрику?
Все дуже просто, надсилайте мені на пошту запит з посиланням на ваш блог, після його перегляду, я визначуся цікавий він буде для читачів, цікаві ви будете для читачів, будуть корисні ваші послуги, які ви представляєте і т. д. Якщо мене все зацікавить, ви отримаєте на пошту 6 питань на які потрібно відповісти.

Хто може потрапити в рубрику, а хто ні?
Ну напевно почнемо з легкого, ні які ГС, порно, варез, сателіти та інше гівно, не надсилайте. От і все.
А потрапити можуть наступні:, seo-блоги, дизайн блог, вебмайстра, манімейкери, розробники ПЗ, а так само і всі інші цікаві люди, яких я сам знайду і звернуся до них.

Ну а тепер, я відкрию цю саму рубрику зі своїм блогом Все про все. Назва рубрики: «Цікаві люди«.
Публікуватися в подальшому буде ось під такою назвою: Цікаві люди: (ваше ім’я або нік).

1. Хто ви, чим ви займаєтеся, і т. д …?

Мене звати Кирило, в мережі відомий під ніком Raptor. Я веду блог Все про всіх, де пишу на цікаві мені теми стосуються всього починаючи просто розміщенням картинок, своїх дизайнерських робіт і до різних SEO статей на теми як почати вести свій блог і багато іншого. Я почав вести свій блог приблизно два роки тому, загальної тематики у блогу тоді не було, але досі веду його в своє задоволення так і не дотримуючись загальної тематики.

2. Покажіть ваш робочий стіл і якщо не складно опишіть ваш комп’ютер(и).

Я працюю в основному на стаціонарному ПК. Процесор AMD, 3 жорстких диска в загальному обсязі близько 1терабайта, 2 гігабайти пам’яті. Так само для бекапа даних використовую зовнішній жорсткий диск, на який щовечора роблю бекапи. Використовую монітор Samsung 22″.

Іноді в поїздках використовую нетбук, характеристики його більш слабкі, але цього досить для перевірки блогу і якщо знадобитися публікації нової записи на блозі.

3. Чому саме дана комплектація?

Через використання різних графічних редакторів, мені потрібен був на момент покупки потужний комп’ютер і такий був куплений, після перегляду декількох варіантів. Правда надалі докупались деталі такі як жорсткі диски, додаткової пам’яті та зовнішнього диска і монітор 22″.

4. Яке програмне забезпечення ви використовуєте і чому?

На стаціонарному ПК використовую Windows7, а на нетбуці Windows Home.
Постійно користуюся наступними програмами:

  • Браузер Firefox
  • Поштовий клієнт Mozilla Thunderbird
  • R&B аналог аськи для спілкування.
  • Браузер Safari, перевіряю відображення макетів та шаблонів у цьому браузері.
  • KeePass для зберігання паролів
  • Winamp слухаю їм музику коли працюю.
  • Backup4all Professional 4 саме ця програма і робить кожен вечір бекапи.
  • Photoshop
  • Dreamweaver
  • Notepad++

5. Ці програми допомагають вам робити свою роботу краще та економлять ваш час?

Тут все просто, браузером з його плагінами робота йде швидше, поштовий клієнт скорочує час на перевірку пошти на сервісах і сам тягне її попереджаю мене про новому листі, аська для роботи і швидкого листування не замінний інструмент. Зберігач паролів, краще і швидше, ніж на приклад файл екселю, винапм просто не замінимо коли працюю і грає музика, мені це допомагає зосередитися.

Програма бекапів, зберігає мій спокій і я знаю, що навіть якщо з ранку виявлю, що копм помер, знаю, що все в цілості. Фотошоп і Дриамвьювер, доповнюють один іншого.

6. Якщо ви надаєте якісь послуги, то саме час про них написати тут.

Тільки одне, малюю хороші макети для блогів і іноді для сайтів. Раджу заглянути в моє портфоліо.

Ось така рубрика під назвою «Цікаві люди» і запускається на моєму блозі. Сподіваюся всі ті, кому я відправлю листа з питаннями для цієї рубрики захочуть відповісти і допомогти подальшому розвитку рубрики.

Перевіряйте пошту, може питання від мене вже в поштовій адресі!