Розкручуємо сайт знайомств з допомогою Digg

220

Отже, що ж таке Digg і чому так важливо працювати з ним?
Digg.com — соціальний новинний сайт, запущений в 2004 році. На цьому сайті будь-який користувач може додати свою новину, яку інші користувачі можуть схвалити або «закопати» (тобто змінити її рейтинг). Згодом кращі новини потрапляють на головну сторінку.

Якщо ви дійсно хочете, збільшити трафік на свій сайт знайомств, то дуже важливо використовувати даний сервіс, для розкрутки і залучення нових відвідувачів на ваш сайт.

Ось вам 4 причини, чому необхідно створити обліковий запис Digg:

  • Ви можете поліпшити ваші результати SEO шляхом розкрутки вашого контенту на Digg. Якщо у вас є акаунт на Digg, ви можете анонсувати всі ваші статті сайту знайомств на цьому сервісі. Це підвищує наочність змісту вашого сайту і, безсумнівно, збільшує трафік на нього.
  • Ще один спосіб розкрутити ваш сайт знайомств, через цей сервіс, це знайомство з такими сайтами з вашої ніші. Заводячи такі знайомства, додавайте ці проекти в друзі на цьому сервісі, що в свою чергу дасть вам ще більше трафіку за рахунок тих хто стежить за тими кого ви додали в друзі. Відвідувачі можуть просунути ваші статті після відвідування вашого сайту знайомств. Існує повна можливість того, що ці люди поділяться тим, що вони знайшли з іншими, а це вже ще більше відвідувачів на ваш сайт.
  • Просування вашого сайту через Digg, не тільки допоможе вам розкрутити ваш сайт знайомств, але і так само, це відмінний спосіб стежити за вашими конкурентами в даній ніші. Весь час стежити за ними, бачити які способи просування їх сайтів вони застосовують на цьому сервісі, та й взагалі при розкручуванні сайту знайомств. При правильному аналізі цього, ви завжди можете бути попереду своїх конкурентів.
  • Ще один плюс при просуванні вашого сайту і статей через Digg .Це аналіз ваших відвідувачів, їх вік, інтереси, уподобання. Проаналізувавши їх, ви зможете застосувати це на вашому сайті, що ще більше дасть перевагу відвідувачів вашого сайту знайомств, так як ваш сайт буде повністю відповідати їх вимогам і побажанням, того, що вони хочуть знайти на ньому.