Розкрутка профілів в соціальних мережах

312

І так, пропоную сьогодні розглянути соціальні мережі, як джерело додаткового, а іноді й основного трафіку на ваш блог. Думаю, я вам не розкрию великої таємниці, якщо скажу, що соціальні мережі зростають шаленими темпами, а інтернет-користувачі проводять в них свій час цілком можуть стати вашими читачами. (Так, я Капітан Очевидність, але це було необхідно сказати). Можна багато часу приділяти внутрішньої оптимізації, заточуванні статей під певні пошукові фрази, а також купівлі вічних посилань, але часом буде ефективніше, швидше, а головне дешевше зайнятися маркетингом в соціальних мережах.

Можна виділити декілька соціальних мереж: Вконтакте, Twitter, Facebook, ну і можна додати Google+, в якій вже зареєстровано кілька мільйонів користувачів. Необов’язково працювати з усіма цими ресурсами, часом досить зосередити свою увагу лише на одному з них, але зате по максимуму використовувати її у своїх цілях.

Соціальні кнопки

На блозі в обов’язковому порядку повинні бути кнопки соціальних мереж, за допомогою яких читачі зможуть поділитися вподобаної ним статтею у своєму акаунті. Наявність безлічі соціальних функцій, з допомогою яких можна ділитися цікавими повідомленнями, посиланнями зі своїми друзями (“Retweet” в Twitter, “Like” на Facebook і “Мені подобається” Вконтакте), дозволяє створити ефект сарафанного радіо, яке в принципі не можливо при оптимізації та просування блогу тільки в пошукових системах.

Створення профілів

Якщо раніше на кожному блозі була кнопка RSS-підписки, то сьогодні частіше помічаєш посилання на профілі в різних соціальних мережах. Багатьом користувачам стало набагато зручніше отримувати інформацію про нові постах в Twitter або Facebook. Особливо це стосується Twitter, який і призначений для швидкого розповсюдження новин. Тому вам варто завести профілі в найбільш популярних соціальних мережах і почати активно займатися ними. Не рекомендується публікувати тільки посилання на свої пости, багатьох людей цей факт дратує, тому не забувайте приділяти увагу простого спілкування.

Розкрутка профілів у соціальних мережах.

  • Першим, чим вам варто зайнятися, так це оформленням свого облікового запису. Зробіть його унікальним, щоб на нього було приємно заходити, і він не виглядав би, як покинутий. Багато блогери нехтують цим фактом, і часто просто не хочеться підписуватися на їх сторінки.
  • Активне спілкування: як я вже написав вище, необхідно публікувати не тільки посилання на свої статті.
  • Массфолловинг. Сюди можна додати і масове додавання до друзів. Використовувати даний метод не рекомендується, тому що, як правило, збільшується лічильник навпроти «Друзі», але ефекту від такого роду передплатників прагне до нуля
  • Рекомендації інших користувачів. Попросіть знайомих порекомендувати вашу сторінку в соціальній мережі, для того, щоб якась частина їх друзів/передплатників стали читати і вас. Деякі користувачі можуть розмістити подібного роду рекламу за певну плату. Звертатися варто тільки до дійсно «живим» людям, а не ботам, створеним лише з метою заробітку.
  • Намагайтеся згадувати про свої акаунти в соціальних мережах скрізь, де тільки можна: у підписах на формуах і в листах, коментарях і т. д.
  • Це самі основні способи, які допоможуть вам залучити нових відвідувачів на блог, а також нагадати старим читачам про існування такого. Хочеться відзначити, що існують спеціальні сервіси, які спрощують просування в соціальних мережах, їх також не варто забувати застосовувати.