Розкрутка та просування сайту в пошуковій системі Yandex

300

Просування сайту в пошуковій системі Яндекс починається з реєстрації домену. Бажано вибирати домен в зоні .ru. З незрозумілих причин, Яндекс набагато довше індексує домен в зоні .info, ніж домен в інших зонах.
Невід’ємним чинником просування сайту в пошуковій системі Яндекс є тематика ресурсу. Що б вибрати відповідну тематику, необхідно скористатися сервісом ПС Яндекс wordstat, де можна подивитися статистику ключових слів по тематичних запитах і виходячи вже з цього скласти семантичне ядро ресурсу.

Після тематики ресурсу, необхідно вибрати доменне ім’я. Бажано що б воно не було занадто довгим і не мало тире і цифр, інакше конкуренти можуть склеїти Ваш ресурс, але це не аксіома.
Коли вже складено семантичне ядро, обране доменне ім’я, сплачений хостинг, необхідно подбати про наповнення сайту контентом. Контент – це основний «кістяк» будь-якого ресурсу, а що б ця основа була міцним фундаментом, вона повинна бути унікальна. Яндекс не любить дубльований контент і дуже в рідкісних випадках видає його на перші позиції пошукової видачі.

Тому унікальність контенту – обов’язковий фактор в просуванні ресурсу.
Наступний етап просування – це оптимізація текстів на сайті пошукової системи.
Сюди входить:

  • насичення ключовими словами тексту (не більше 5 відсотків ключевіков від загального обсягу тексту) складання грамотних заголовків
  • заголовок не повинен складатися з двох речень, перше слово заголовка має бути ключовим
  • чим менше слів у заголовку – тим більше важливість кожного з них для пошукової системи.

Подбаєте про правильному описі зображень тегом ALT, а також використовувати теги TITLE STRONG DESCRIPTION H1…H6 для текстів.
Створення файлу sitemap допоможе пошуковому роботу проіндексувати більше сторінок за один прихід на сайт. Правильно побудована логічна навігація прискорить індексацію нових сторінок на сайті.

Далі необхідно подбати про зовнішні фактори пошукової оптимізації. Її суть полягає в одному слові – посилання. А ось яким методом можна отримати посилання ми зараз розглянемо
1) Прогін ресурсу по базі білих каталогів;
2) Купівля посилань на біржі посилань. Краще купити кілька посилань з «жирних» ресурсів, ніж багато з сайтів-нульовиків;
3) Просування сайту статтями. НА сьогоднішній день дуже популярний спосіб.
4) Обмін посиланнями. Партнерів для обміну потрібно мати не більше 50 і обмін здійснювати тільки з тематичними ресурсами.
5) Реклама на різних сайтах схожої тематики з вашою.

Ось і все, ось так коротко я постарався розповісти про розкручування і просування сайту в Яндексі.