«Розкрутилися» чи ви?

380

[tweetmeme source=”Vsegonet” only_single=false http://vsego.wordpress.com/2010/09/16/rasskrytilis-li-vi/]
На даний момент інтернет є найбільш динамічно розвиваються спектром ринку на цій планеті. За статистикою кількість продажів через інтернет зростає вдвічі з кожним роком. Тому, перш ніж гордовито відмахнутися і сказати, що вам онлайн бізнес не цікавий гарненько задумайтеся, бо конкуренти не дрімають. Зараз кожної поважаючої себе компанії просто необхідно мати сайт представляє її, не залежно від того, які товари чи послуги, які вона пропонує.

Так, як грамотно і якісно розроблений, просунутий і розрекламований сайт допоможе вашій компанії заявити про себе, збільшити попит на продукцію або послуги, залучити інтерес цільової аудиторії і в кінцевому підсумку помітно примножити ваш дохід.

І так, почнемо зі створення сайту.
Тут у вас є кілька варіантів. Ви можете спробувати створити сайт самостійно. Для цього зараз існує багато навчальної літератури та спеціальних програм. Також ви можете найняти співробітника в штат, який буде від і до займатися вашим сайтом, бажано універсального дизайнера – програміста — оптимізатора, або звернеться за допомогою до фрілансерам.

Але це в тому випадку, якщо ви невелика починаюча компанія і вам не потрібно дуже складний і мудрий сайт, який до того ж буде використовуватися тільки як додатковий ресурс. Якщо ж ви серйозно підходите до справи і робите велику ставку на онлайн продажу, то вам швидше знадобитися ціла команда фахівців. На щастя зараз існує досить багато компаній, які займаються розробкою, дизайном, пошуковою оптимізацією сайтів і рекламою в інтернет комплексно. Ви, звичайно, можете співпрацювати для кожного з етапів з окремими фірмами, але краще, зручніше і дешевше буде довірити всі роботи в руки однієї команди. Так як при створенні сайту будуть враховуватися усі вимоги пошукових систем, «юзабіліті сайту і т. д. До того ж при замовленні всіх послуг в одній компанії ви, швидше за все, отримаєте не маленьку знижку.

Якщо перший крок ви вже зробили, і сайт у вас вже є, але про пошуковому просуванні і рекламі ви завчасно не подбали — він не виконує своїх функцій і не приносить прибутку, то є сенс звернутися до тих же компаніям, що надають послуги з оптимізації сайту і рекламі. При цьому, знову ж таки, краще і вигідніше замовляти і те, і інше в одній фірмі.

Процес пошукової оптимізації сайтів зазвичай складається з 5 етапів: — аудит (аналіз) сайту, оптимізація сайту, реєстрація в каталогах — збільшення посилальної бази — технічна підтримка. Все це можна замовити в комплекті або окремо. Крім того подвоїти ефект допоможе замовлення контекстної або медійній (банерної реклами. Яскраві барвисті банери створюють гарне враження про вашу компанію і запам’ятовуються навіть випадковим користувачам. Таким чином, коли нікому дяді Петі знадобляться ваші товари або послуги і сайт вашої компанії він виявить на першій сторінці в пошуковій системі, він обов’язково згадає своє тепле відчуття від вашої красивою реклами. Він сповниться довірою до вас і з усього списку, швидше за все, вибере саме вас.

Висновок: якщо дозволяє бюджет краще замовляти комплексну рекламну компанію, що включає і оптимізацію сайту та рекламу.