Розкрито, хто грає венома в ” marvel’s людина-павук 2»

70

Під час заходу playstation showcase студія insomniac games представила тизер-трейлер marvel’s spider-man 2 , в якому веному приділяється особлива увага.

Playstation підтвердили, що персонажа в грі буде озвучувати не хто інший, як оригінальний кендімен, тоні тодд. Це досить цікавий вибір для персонажа, і, схоже, це означає, що роль венома в грі буде значною.

Insomniac ще не підтвердили, чи буде веном іграбельним або він буде виконувати чисто роль антагоніста; тодду безумовно до душі останнє.

У грі до тоні тодда приєднаються юрій ловенталь і наджі джетер, які повернуться до ролей пітера паркера і майлза моралеса відповідно. Веном зіграв велику роль у багатьох іграх про людину-павука протягом багатьох років, в першу чергу в spider-man 1994 року і venom: maximum carnage , де він вперше з’явився як іграбельний персонаж.

На жаль, до виходу marvel’s spider-man 2 ще два роки, фанатам доведеться тільки здогадуватися, що insomniac games готують в продовженні. Реліз відбудеться тільки в 2023 році на playstation 5.