Розкрито несподіваний зв’язок» венома 2 «і» матриці 4: воскресіння «

12

Вертольоти, які можна побачити в » веномі 2 «, насправді не полюють на венома і едді, а були частиною зйомок фільму » матриці 4 ” в сан-франциско.

Місто довгий час був магнітом для виробництва проектів, і лютий 2020 року не став винятком – і «венома 2» , і «матрицю 4» одночасно знімали там. Сиквел «венома» знімався у вільних районах, так як “матриця 4” фактично захопила місто.

У сцені з «венома 2» едді брок і симбіот опиняються на вершині знаменитої вежі койт в сан-франциско. На задньому плані видно вертольоти, що обшукують місто, дует згадує про переслідування поліції, тому передбачається, що вертольоти шукають їх. Однак вертольоти були частиною зйомок нової “матриці” .

В ексклюзивному інтерв’ю screen rant менеджер по локаціях крістофер кусик розповів, що одночасна зйомка двох великих блокбастерів в місті дійсно призвела до деяких проблем. Однак у випадку з вертольотами наявність “матриці 4” в місті була насправді перевагою.

Багато речей вплинули на зйомку. Багато наших знімків пропали, тому що «матриця» контролювала весь центр міста… В результаті ми перемістили трюк на верхню частину гаража, тому що через «матриці» ми не могли потрапити в потрібні місця. Але якби ми були там першими, напевно, все пішло б навпаки.