Розкрито орієнтовні ціни на відеокарти intel arc: 650-825 доларів

59

В рамках промо-кампанії, присвяченої новим продуктам, компанія intel запустила гру xe hpg scavenger hunt і в другому турі ненавмисно оголосила ціни на нові дискретні відеокарти xe arc alchemist. За попередніми даними, деякі екземпляри зможуть конкурувати з кращими сучасними відеокартами, володіючи при цьому більш цікавими цінами.

Джерело: tomshardware.com

За правилами розіграшу, переможцям будуть вручені чотири призові комплекти, і гравці, що зайняли перші три місця, отримають відеокарти intel arc, атрибутику з брендом arc, а також підписку на xbox game pass для пк терміном від 3 до 6 місяців. Згідно з правилами, лауреати гран-прі і гравці, що зайняли перше місце, отримають призи з “приблизною ринковою вартістю” відповідно $900 і $700. Ці цифри дають уявлення про те, скільки коштуватимуть відеокарти intel arc, коли вони надійдуть у продаж у першому кварталі 2022 року.

Оцінений в $ 900 головний приз дістанеться 100 гравцям: це будуть відеокарти arc premium і 6 місяців xbox game pass. 200 призів за перше місце включають відеокарту arc performance і 3 місяці підписки на xbox game pass. З урахуванням того, що 3 місяці game pass коштують $30, а в призовий комплект включені деякі інші товари, можна припустити, що відеокарта версії performance коштує приблизно $650, а ціна версії premium — приблизно $825. Зрозуміло, ці оцінки приблизні, коригування може скласти $50-100 в обидві сторони.

Джерело: tomshardware.com

За даними на сьогоднішній день відеокарти intel arc будуть доступні в трьох товарних найменуваннях високого, середнього і початкового рівня. У топовому варіанті відеокарта отримає 4096 ядер (alu) і до 16 гбайт пам’яті gddr6. Фактичні результати продуктивності поки невідомі, але, за деякими оптимістичними даними, вона може бути близька до показників geforce rtx 3080. Відеокарти intel arc стануть першою серйозною спробою компанії вийти на даний ринок після i740 більше 20 років тому і larrabee більше 10 років тому. Як заявляє виробник, вони пропонують високу продуктивність і підтримку всіх сучасних технологій: відеокарти сумісні з directx 12 ultimate і підтримують трасування променів.

Навряд чи intel збирається розкривати ціни заздалегідь, навіть у «приблизній» формі, але фактичні ринкові ціни, ймовірно, будуть істотно відрізнятися від офіційних. У теорії rtx 3080 коштує від $700, а rtx 3060 — від $330, але за такими цінами знайти їх у продажу не вийде. Компанія співпрацює з низкою партнерів, включаючи asus, gigabyte, msi та інших. Ці бренди і будуть випускати відеокарти серії arc.