Розробник stardew valley допустив швидкий анонс своєї наступної гри і поділився новими крихтами інформації про неї

9

Гейм-дизайнер ерік барон (eric barone), також відомий під псевдонімом concernedape, в ході трансляції кіберспортивного турніру stardew valley cup розповів про долю майбутніх оновлень stardew valley і своїй новій грі.

Джерело зображення: stardew valley

Нагадаємо, в кінці грудня 2020 року пк-версія stardew valley отримала патч 1.5 (на консолях він вийшов в лютому 2021-го) — найбільший в плані наповнення за всю історію інді-хіта барона.

За словами розробника, випуск умовного 1.6 для stardew valley не гарантований: «я не кажу, що буде ще одне оновлення stardew valley. На даному етапі я і сам не знаю. Зараз я зосереджений на своїй наступній грі”.

Ерік барон (праворуч) на twitch-трансляції stardew valley cup

Барон додав, що мова йде про проект з піксельною графікою і видом зверху. Гра буде схожа на stardew valley, але новим симулятором фермера не стане (це «щось інше»). Анонс може прозвучати вже “досить скоро”.

Раніше барон говорив, що займається двома новими іграми — першою творець stardew valley прагне перевершити своє творіння «якістю кожного аспекту», а друга буде розробкою куди менших масштабів.