Розробники chernobylite знову відвідали чорнобильську зону за новою партією фото – і відеоматеріалів

23

Відзнятий контент буде використаний в майбутніх оновленнях гри.

У steam студія the farm 51 опублікувала пост, де представила докладний фотозвіт, присвячений проїздці розробників в чзо.

якщо ви пам’ятаєте нашу дорожню карту, ми плануємо випустити багато нового контенту для гри в найближчому майбутньому. І ні, ми говоримо не тільки про скіни зброї-це буде велика новина. Ми скористалися можливістю, що кордони були відкриті, і знову вирушили в чорнобиль за новою партією матеріалів, які ми вже використовуємо в нашій роботі.

В ході експедиції була проведена фотозйомка і відеозйомка як фасадів, так і внутрішніх приміщень будівель. Також команда провела і запис звуків навколишнього середовища чзо:

так, майже все, що ви чуєте в chernobylite, відбувається з реального світу. + ще 10 картинок

Закінчивши свою поїздку в чзо і повернувшись в стіни своєї студії, the farm 51 почали працювати над новим контентом для гри, а деякі з них також були прикріплені до новини:

З більш повним звітом поїздки можна ознайомитися в steam.

Chernobylite-науково-фантастична гра в жанрі жахів з елементами виживання, події якої розгортаються в декораціях чорнобильської зони відчуження.

Анонс гри відбувся 30 квітня 2018 року. Вихід у стадії раннього доступу через інтернет-сервіс цифрової дистрибуції steam відбувся 16 жовтня 2019 року. Повноцінний реліз проекту відбувся через рік-28 липня на pc, 28 вересня дісталася до консолей playstation 4 і xbox one.

В кінці вересня розробниками була опублікована дорожня карта пост-релізної підтримки, з якою можете ознайомитися тут.